999 rezultate për

kavadari

E RRALLË/ Gruaja rreh ish-bashkëshortin, denoncohet në polici Një 38 vjeçar nga Kavadari mbrëmë ka denoncuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja gjashtë vite më e
Humb jetën inxhinieri i minerave Një inxhinier në firmën "Mak-Dril" nga Kavadari humbi jetën si pasojë e goditjes nga një gur gjatë minimit në minierën "
Apeli liron nga burgu kryetarin e Kavadarit Gjykata e Apelit në Shkup e ndërpreu vendimin me të cilin ish kryetari i Kavadarit, Aleksandar Panov u dënua për blerjen
Komuna e Kavadarit vendos pengesa plastike për siguri rrugore Në komunën e Kavadarit ka filluar vendosja e pengesave plastike në korsitë e komunikacionit në disa rrugë që kanë për që
Aksident i rëndë në Veles, ndërron jetë 23 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Velesit, ku për pasojë ka humbur jetën një 23 vjeçar nga
Deputeti Betian Kitev i LSDM-së shpallet tradhtar Në qytetin e Kavadarit janë shpërndarë disa njoftime si ato që vendosen për persona të vdekur, por kundër Betian Kitev,
Vjedhje në Komisionin Zgjedhor Komunal të Kavadarit Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë me dije se kryetari i Komisionit Zgjedhor Komunal në Kavadar, dje pasdite në sta
Ministri Cvetkov, sot në takim me vreshtarët nga Kavadari Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Mihail Cvetkov sot ka vendosur të realizojë një vizitë në Kav
Dhunohet babai i kryetarit të komunës së Kavadarit Babai i kryetarit të komunës së Kavadarit, Aleksandar Panov, është sulmuar me grushta nga dy persona në qendër të qyteti
Arrestohen një grup personash të dyshuar se kanë kontrabanduar emigrantë Policia e Maqedonisë ka arritur të vërë në pranga një grup prej 6 personash që dyshohet se kanë kontrabanduar emigrantë
Një person humbi jetën, tjetër lëndohet në aksident Një person e humbi jetën, ndërsa një tjetër është lënduar në një aksident i cili ka ndodhur mbrëmë në rrugën rajonale Ka