999 rezultate për

katund

Terror në Durrës, burri hyn me kallash në qendrën e votimit (VIDEO) Një 53 vjeçar ka hyrë me automatik në qendrën e votimit në Durrës duke tentuar që të ndalojë procesin e votimit. Poli
Thërriti Rama Ik! Administratori i PS rreh fëmijën në Durrës (FOTO LAJM) PD e Durrësit denoncon dhunimin e një fëmijë të mitur pranë një qendre votimi në zonën e Katundit të Ri. PD publikon
E rëndë në Elbasan, pas sherrit i riu bën për spital bashkëfshatarin 54 vjeçar Një 54-vjeçar ka përfunduar në spital me plagë të rënda pas një sherri banal. Policia ka arrestuar autorin e sulmit
Dy gënjeshtrat e trasha të Monika Kryemadhit (VIDEO) Monika Kryemadhi, sot Kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, nuk i ka shpëtuar dot përfshirjes së deklaratave të p
Akuza e rëndë, në Llakatund u gjet një njeri me kokë të prerë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë deklaratën e fortë në TCH se në Vlorë është gjetur një njeri i vrarë por ngj
Dy vëllezër në Elbasan bëjnë për spital punonjësin e ujesjellësit Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy vëllezër të cilët kanë dhunuar punonjësin e ujësjellësit. Nga Specialistët e
Tragjedi në Dibër, 48 vjeçari gjendet i varur në kasolle Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur sot Dibrën. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Katund i Vogël në Maqellarë. N
U raportuan të vjedhura, digjen dy makina në Llakatund të Vlorës Dy makina janë djegur në Llakatund të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur tek kthesa e Bushajve. Policia ka shkuar në ven
Lladrovci i thotë "katundar" Bekim Jasharit dhe Lushtakut Deputetja Blerta Deliu ka publikuar sot disa fotografi në të cilat është bashkë me deputeten nga radhët e PDK-së, Ganime
17 vjeçari dërgohet i vdekur në spitalin e Elbasanit Një 17-vjeçar është dërguar i vdekur në spitalin e Elbasanit. Policia bën me dije se adoleshenti me inicialet M.B, banue
U shtyp nga “Benz-i” në Sukth, ndërron jetën në spital vogëlushja 8-vjeçare Ka ndërruar jetë fëmija 8-vjeçar që u aksidentua dy dite me pare në Katund të Sukthit. 52-vjeçari me iniciale F.P ka
“Lum” drogë në Llakatund, 8 të tjerë arrest me burg Gjykata e Vlorës gjatë ditës së sotme vendosi masën e sigurisë për 9 personat e arrestuar në fshatin Drithas të Vlorës,
Zbardhet dëshmia, ja e cilit ministër janë 30 tonët e drogës në Vlorë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar të dhëna të reja në lidhje me 30 tonët e dr
Operacioni në Llakatund, në pranga dy efektivë policie Operacioni i zhvilluar gjatë natës në Llakatund të Vlorës nga policia, gjatë të cilit dyshohet se janë sekuestruar rreth
Rama: Kjo është arsyeja pse krijova “ERTV” Kryeministri Edi Rama është pyetur nga gazetari i News24 Ylli Rakipi në lidhje me “televizionin” e tij ERTV, i cili shfa
Maskat dhunojnë 3 persona në Vlorë....nuk do ta besoni arsyen Të gjithë i mbajmë mend kohët e errëta që nga viti 1997, ku persona të armatosur dhe të maskuar, ndalonin dhe grabitnin
Gaz Demi i përgjigjet Berishës: Plaku ka filluar të merret edhe me futboll Gjatë ditës së djeshme, ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi presidentin e Partizanit, për shitje ndeshjes në Kampionati
Batutat e Majkos për Ramën: Ka ca kohë që është bërë katundar Tirane Tashmë janë bërë edhe më të shpeshta batutat mes Ramës e Majkos, ndërsa termi katundar ka qënë kryefjala e ditës. Në
Batuta e Ramës: I vetmi katundar nga Surreli Partia Socialiste ka mbajtur pasditen e kësaj të mërkure një takim me të rinjtë në Tiranë, kjo në kuadër të anëtarësimev
Vazhdon debati gjakovarë-fshatarë. Kësaj radhe flasin "katundarët" (VIDEO) Pas debateve të ashpra që u ndezën pas kronikës se çka mendojnë gjakovarët për fshatarët, VOX ka shkuar në Gjakovë. G