999 rezultate për

katsifas

Motra e terroristit të vrarë në Gjirokastër, kandidate për deputete Ermioni Kasifas, motra e Konstandin Katsifas, do të kandidojë si deputetet me Partinë greke Unioni i Qendrës. Kostand
Ekstremistët grekë kërcënojnë policin në Gjirokastër për shkak të Katsifas Një grupim ekstremistësh grekë i quajtur AT.AK publikoi pak ditë më parë listën e shqiptarëve që duhen vrarë sipas tyre.
Një porosi për ish-gruan dhe mesazhet plot mister të Katsifas që njoftojnë një vetëvrasje 1 korrik 1988. Një ditë e ngrohtë vere nis si çdo ditë tjetër në portin e zhurmshëm të Pireut, në afërsi të Athinës, më
Vijon horrori, mediat greke nxjerrin pamje nga gropa ku do të varroset ekstremisti i neutralizuar nga RENEA Dhjetra ekstremistë grekë janë mbledhur momentalisht në vendin ku terroristi Kostantinos Katsifas u neutralizua nga RENE
Mish për top! Mediat greke nxjerrin fotot horror të Katsifasit brenda në shtëpi (FOTO LAJM) Një pjesë e mediave greke janë duke i fryrë zjarrit përmes ngacmimit të emicioneve të publikut me publikimet e tyre.
Me arkivol hapur dhe flamurin grek, ceremoni horror për Kacifasin në Bularat (VIDEO) Familjarët e Kostandinos Katsifas kanë tërhequr pas 10 ditë pas vrasjes trupin e pajetë të Kostandinos Katsifas nga morg
Bashkia e Dropullit paguan shpenzimet e varrimit të Katsifasit Ditën e nesërm në orëen 13:00 do të bëhet varrosja e Kostandinos Kacifas i cili u vra 10 ditë më parë në një përplasje m
2 000 ekstremistë grekë nisen për Shqipëri për varrosur Katsifasin Trupi i terroristit grek Katsifas që u neutralizua pasi sulmoi policinë me armë i është dorëzuar familjarëve dhe pritet
Nënkryetari i Parlamentit Evropian "dënon" bashkëatdhetarin Kacifas: Ishte ekstremist Pas ish-ministrit te Jashtem Pangallos ka reaguar edhe deputeti Papadimoulis. Papadimolis ka kritikuar të dy palët n
Trupi i Katsifas sillet në morgun e Tiranës Trupi i Kostandinos Katsifas është sjellë në morgun e Tiranës. Kjo pas kërkesës së Krimeve të Rënda. Kotsifas humb
Ministria e Jashtme e Shqipërisë thërret ambasadoren e Greqisë për vrasjen e Katsifas Ministria e Jashtme e Shqipërisë ka thirrur ambasadoren e Greqisë që ndodhet në vendin tonë, Eleni Surani. Ajo është
Niset drejt Tiranës trupi i Katsifas pas kërkesës së Krimeve të Rënda Prindërit e terroristit Konstandinos Katsifas që sulmoi me armë forcat e rendit të Shqipërisë vendosën ditën e sotme që
Momenti kur nëna e Katsifas mëson se i biri u vra duke sulmuar RENEA-n me kallash (VIDEO) Mediat greke kanë publikuar ditën e sotme, një tjetër video të momentit ku mamaja e terroristit grek që u vra në Bularat
Trupi i Katsifasit do të këqyret edhe nga një mjek grek Autoritetet shqiptare kanë pranuar kërkesën e familjarëve të terroristit që u vra pasi sulmoi Policinë Shqiptare, Konsta
Liria nuk jepet, por fitohet me luftë! Kur terroristi grek kërcënonte Shqipërinë (FOTO LAJM) Kostantinos Katsifas, i vrarë pasi sulmoi me armë policinë jetonte me një gjendje lufte të shpallur ndaj shtetit shqipta
Prindërit e Katsifasit marrin vendimin ekstrem për trupin e të birit Prindërit e terroristit Konstantinos Katsifas që sulmoi me armë forcat e rendit të Shqipërisë kanë vendosur që të mos e
Të afërmit e Katsifas: Bëri budallallëk, po abuzohet shumë me të Kunati i Konstandin Kaçifas thotë se veprimi i tij ishte i pamenduar dhe kërkoi që ngjarja të mos politizohet. “Media
Vrasja e terroristit grek, Ministria e Jashtme helene thërret me urgjencë ambasadoren shqiptare Greqia vijon të mbaj qëndrim të ashpër për vrasjen e terroristit grek nga RENEA ditën e djeshme. Sipas asaj që shkru