Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

kateri

Mitsotakis tregon kur vaksina anti-Covid mbërrin në Greqi: I pari do të vaksinohem unë! "Të parët do vaksinohemi familja ime, unë dhe presidente e Greqisë, Katerina Sakelaropulu..." Kryeministri grek Mitso
Pas 15 djemve, familja bekohet me një vajzë Të paktën në vendin tonë nuk janë të pakta familjet e mëdha, me shumë fëmijë, por të jenë të gjithë djem kjo ndodh rrall
Katering del jashtë kontrollit, shkakton kaos në aeroport (VIDEO) Një katering ka shkaktuar kaos në aeroportin O'Hare të Çikagos pasi humbi kontrollin. Katering hodhi gjithë ushqimi
U gjend me fytin e prerë brenda në valixhe, i dashuri tregon arsyen absurde pse vrau modelen (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Rusia u trondit nga lajmi i vdekjes së modeles 24-vjeçare, Ekaterina K. Ajo u gjend e pajetë në apar
Kjo është modelja më e gjatë në botë (FOTO LAJM) Modelja ruse Ekaterina Lisina është modelja më e gjatë në botë, shkruan Albeu.com Gjatësia e këmbëve të saj është ver
Kush është Katerina, ish-diplomatja greke pas të cilës u marros Edi Rama Ish-kryeministri Berisha foli mbrëmë për një lidhje erotike të kryeministrit Rama me një diplomate greke në fillim të vi
Shqiptarja flet për The Sun, si e kapa rolin e dashnores (FOTO LAJM) Ajo ishte një ndër banoret më të komentuara brenda shtëpisë së “Big Brother 7” dhe vazhdon të jetë shumë e komentuar në
Hëngri zemrën e të dashurës pasi e theri, sa vite burg mori kanibali i tmerrshëm (FOTO LAJM) Alexey Yastrebov është 35-vjeçari rus, i cili kreu krimin makabër të masakrimit të të dashurës së tij, Ekaterinës, pas n
Tentuan ta përdhunonin, modelja hidhet nga kati 6 i pallatit dhe shpëton mrekullisht Një modele është hedhur nga kati i 6 i dhomës së një ndërtese ku shefi i saj u përpoq ta përdhunonte. Ekaterina Stetsyuk
Familja me 13 djem që ende po lufton për një vajzë (FOTO LAJM) Jay Schwandt dhe gruaja e tij, Kateri, kanë 13 djem dhe ata shpresojnë që fëmija i tyre i 14-të të jetë një vajzë. Ba
Ministrja e jashtme: Është reale që Maqedonia këtë vit të fillojë bisedimet për BE Ministrja e Punëve të Jashtme e Bullgarisë Ekaterina Zaharieva pret që Maqedonia këtë vit të merr ftesë për fillimin e b
Katerina e '‘Big Brother'’ së shpejti police Ish banorët e ‘Big Brother 9’ dhe një ndër çiftet më simpatikë brenda kësaj shtëpie kanë qënë të ftuar në ‘Pop Culture’
Lupçes "i ikën mendja": Nëse Katerina sheh videot e festës së beqarisë, i jep fund Zhdukja e djemve të Big Brother për dy orë ka hedhur dyshime tek vajzat se çfarë mund të kenë bërë ata gjatë këtij 2 orë
Habit banori i ‘BB’: Ato 100 milionë lekë mund t’i bëj për 2 vite Teksa po fliste me Musën dhe me Donën mbi martesën e Danjelit dhe Fotinisë, Lupçe flet edhe një herë për lidhjen e tij t
Lupçe nuk gjen rehati: Po e humbas Katerinën! Lupçe flet me Olsin për mbrëmjen e së premtes kur djemtë u larguan duke ngritur dyshime të shumta te vajzat, pasi xheloz
Djemtë zhduken për dy orë, Lupçe qan i dehur në krahët e Katerinës Se çfarë ka ndodhur në 2 orë që djemtë u zhdukën nga shtëpia e Big Brother mbetet për t’u zbuluar vetëm gjatë mbrëmjes s
Danjeli i zhgënjyer nga Lupçe: Me Katerinën i bashkon dobësia Danjeli i shprehet Fiorentinës se ai ndihet shume i zhgënjyer nga Lupçia, sepse u tregua shumë i keq pasi është bërë xhe
Katerina bëhet xheloze për Ambrën, nevrikos Lupçen Katerina është e mërzitur me Lupçen dhe duket se është xheloze për qëndrimin e këtij të fundit ndaj Ambrës. “I bie që
Katerina bëhet xheloze për Ambrën, nevrikos Lupçen Katerina është e mërzitur me Lupçen dhe duket se është xheloze për qëndrimin e këtij të fundit ndaj Ambrës. “I bie që
Damiano zbulon përse është gjithnjë kundër Olsit Damiano i shpjegon Lupçes njërën nga arsyet që e ka vendosur atë përballë Olsit në shtëpinë e Big Brotherit. “Jam kun