999 rezultate për

kategoria

"Bombat" e reja, larje hesapesh brenda BDI-së? Bisedat e përgjuara që janë publikuar në Facebook shërbejnë për pastrim brenda partiak dhe zhveshje të udhëheqësisë së B
Shijoni 5 super golat e shënuar në javën e fundit të Ligue One (VIDEO) Kampionati francez i futbollit u mbyll dje në mbrëmje në javën e 38. Paris Saint Germain u shpall kampion duke grumbullu
Nis lufta për tu ngjitur në Premier League, Terry Lampard, dhe Bielsa sfidojnë njëri-tjetrin Ka përfunduar ndoshta një nga sezonet më të bukura në historinë e Championship kategoria e dytë angleze. Norwich dhe
Akhisarspori rrezikon të bjerë nga kategoria, Cikalleshi çon ekipin në finalen e Kupës Sokol Cikalleshi rikthehet i rëndësishëm për ekipin e tij. Akhisarspori po luan gjysmëfinalen e dytë ndaj Umraniyesporit
Kjo është skuadra e re e Mërgim Mavraj Mërgim Mavraj është shumë pranë një kthimi edhe një herë në tokën gjermane. Pas prishjes së kontratës me klubin grek
Renditja e kampionateve, Kategoria Superiore dobët Edhe pse këtë vit kampionati shqiptar i futbollit ka mjaft riavlitet teksa 4 skuadra luftojnë për titull. Se fundmi të d
Kategoria Superiore: Sot Tirana- Skënderbeu dhe Teuta Luftëtari Dy sfida plot rivalitet këtë të shtunë në këtë Katregorinë Superiore. Në orën 14:00, në “Selman Stërmasi” do të luahet T
Po e shtrojnë me flori? ARRSH nxjerr vlerën e rrugës tek Unaza e Re (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë publike tabelën zyrtare të projektit nga “Mbikalimi Shqiponja-Pallati me Shigjeta” n
Henry debuton me humbje, Monaco rrezikon rënien nga kategoria Thierry Henry ka debutuar me humbje në stolin e Monacos dhe tashmë situata duket tepër shqetësuese. Në 4 ndeshjet e fund
E konfirmon UEFA, shikoni çfarë ndodh me Shqipërinë nëse nuk fiton ndaj Skocisë (FOTO LAJM) Edhe pse shanset për vendin e parë janë të pakta, sfida e fundit ndaj Skocisë është një test i vlefshëm për Shqipërinë.
Miqësorja skandaloze, Sllovakia mund amatorët e Danimarkës Kombëtarja e Danimarkës është përfshirë në një skandal kohët e fundit mes lojtarëve dhe drejtuesve te federatës së futbo
Turqia prodhon "tigrin" që i kap mat tanket e tjerë (FOTO LAJM) Turqia dhe Indonezia kanë prezantuar tankun e ri të prodhuar në një bashkëpunim midis tyre. Tanku ka një peshë 35 to
Kategoria Superiore, Kukësi e Tirana për fitoren me çdo kusht Kategoria Superiore do të vijoi me dy ndeshje këtë të dielë. Në “Loro Boriçi” të Shkodrës në orën 16:45 do të zbresi
Ra nga kategoria, presidentja shkrin ekipin Ndryshime thelbësore priten tek ekipi i Domosdovës për sezonin e ri. Pas rënies në Kategorinë e Tretë dhe dështimit
Pas rënies nga kategoria, zbulohen gjobat ndaj lojtarëve të Vllaznisë Klubi i Vllaznisë ka gjobitur të gjithë lojtarët e tij me nga dy rroga pas rënies nga Superiorja. U përfol se gjoba ndaj
Reagon Vllaznia pas rënies nga Kategoria: I kërkojmë falje të gjithë sportdashësve Nëpërmjet një deklarate për shtyp, klubi i Vllaznisë i ka kërkuar falje opinionit sportiv dhe sportdashësve në Shkodër p
Lojtarët e Vllaznisë largohen me lot në sy nga stadiumi pas rënies nga Kategoria (VIDEO) Vllaznia mposhti Skënderbeun me rezultatin e përgjithshëm 1-5 në takimin e zhvilluar në Korçë, por pavarësisht këtij tri
Tronditëse / Vllaznia bie nga Kategoria Superiore Edhe pse fitoi bndshëm ndaj Skënderbeut me rezultatin 1-5, Vllaznia nuk ka arritur dot që t'i mbijetojë rënies nga Kateg
Trajneri i Vllaznisë: Harrojini interesat politike, duam mbështetje Skuadra e Vllaznisë rrezikon të bjerë nga kategoria Superiore, por me rezultatet e ndeshjeve të djeshme ku fitoi kundër
Aktori i njohur shpërthen në lot pas rënies së Vllaznisë nga kategoria (VIDEO) Vllaznia është shumë pranë rënies nga kategoria superiore dhe vetëm matematika mban gjallë shpresat e shkodranëve. Gj