999 rezultate për

kate

Qeshni me lot, ky djalë mashtron lehtësisht katër vajza bjonde (VIDEO) Ë​shtë e njohur teoria se bjondinat i hanë lehtë shakatë. Një gjë e tillë është dëshmuar në një ndeshje bejsbolli
Provokon nusja Enverit: Ditëlindja e tij, një datë e shënuar për ne (FOTO LAJM) Nusja e diktatorit Enver Hoxha, Teuta Hoxha, ka përkujtuar ditëlindjen e vjehrrit të saj përmes një postimi në Facebook,
Ngjarja e rëndë trondit botën, vajza 21 vjeç përdhunohet në grup dhe vritet Një ngjarje tragjike ka shokuar botën. Një studente e shkëlqyer vetëm 21 vjeç nga Afrika e Jugut u rrëmbye nga një ba
Panucci e paditi në Gjykatë, Nishani: Ai nuk mund të na japë leksione edukate Të shumtë janë ata që e kritikojnë trajnerin Christian Panucci për mënyrën e lojës te Shqipëria, por ajo që ka më shumë
Mjaft të njohur, 44 portalet që rrezikojnë të mbyllen pas ultimatumit të Ramës AKEP ka publikuar një listë të portaleve që rrezikojnë të mbyllen pas ultimatumit të kryeministrit Rama për t'u regjistr
Jepet vendimi për autorin e masakrës në Mat, si reagoi ai para gjykatësve 51-vjeçari Kujtim Koxha, i cili vrau 3 punonjës të bashkisë dhe plagosi një tjetër i është caktuar masa ‘arrest me burg’
Goditi me tërë forcën Portugalinë, pamjet e shkatërrimit që la pas uragani Leslie Uragani ”Leslie”, ishte më i fuqishmi ka goditur Portugalinë që nga viti 1842, përpara se të orientohet drejt Spanjës fq
"8000 kate, në re", Berisha thyen rekordin e së dielës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha, është shumë aktiv në profilin e tij të Facebook-ut. Së fundmi Berisha ka ndarë me nd
“Autochthonous”, katër vite nga vepra historike e Ballist Morinës (FOTO LAJM) 14.10.2014-14.10.2018, plot katër vite nga ngritja e dronit në Beograd në ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisëm e vefshme
Rama nuk e duron më qytetarin dixhital, e dërgon në gjykatë Ditën e djeshme ish- kryeministri Sali Berisha shkroi se kreu aktual i ekzekutivit Edi Rama kishte blerë një këmishë 25
Jan Oblak në ndjekje të rekordit të Valdesit Jan Oblak ka pranuar katër gola në katër ndeshjet e para të La Liga-s, por portieri slloven është në rrugën e duhur për
Transoqeanikët, shkëlqimi dhe shkatërrimi i flotës tregtare shqiptare Nga Leonard Veizi Të dilje jashtë shtetit me një anije tregtare, për një shqiptar në breg të detit ishte ëndërr, pady
Lloris i jashtëzakonshëm, bëri katër pritje të njëpasnjëshme mbrëmë për Francën (VIDEO) Mbrëmë në stadiumin ‘Stade du Roudourou’, Kombëtarja e Francës e zhvilloi një ndeshje miqësore me Kombëtares e Islandës,
Noizy dis Encës, kësaj radhe katër lopë (FOTO LAJM) Së fundmi reperi Noizy dhe këngëtarje Enca, kanë kthyer në vëmendjen e ndjekësve të tyre "sherrin" që kanë patur kohë më
"Çmendet" samsung, prezanton gjigantin me katër kamera (FOTO LAJM) Samsung laçoi zyrtarisht modelin me të ri, atë të Samsung Galaxy A9 i cili ka katër kamera. Samsung konkurroi fuqish
Rregulla të forta mbretërore, fëmijëve të Kate iu ndalohen rreptësisht këto gjëra Princ William dhe Kate Middleton janë shumë privatë për sa i përket jetës së tyre familjare dhe mirë bëjnë. Sidoqoftë, d
Majkëlli nënshtron SHBA-të, avionë, trena dhe shtëpi të shkatërruara (FOTO LAJM) Këto pamje tmerruese me dron tregojnë se si uragani Majkëll ka shkatërruar një pjesë të Floridas në Shtetet e Bashkuara
Komuna e Prishtinës përfundon në gjykatë Ministria e Administrimit dhe Pushtetit Lokal përmes Ministrisë së Drejtësisë, më datë 5 tetor 2018, ka njoftuar se ka p
Prangosen tre persona të armatosur në Tiranë, një i katërt ikën me vrap Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë në kuadër të operacionit policor të kodu
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh