999 rezultate për

katalanasit

Barcelona – Ossasuna, formacionet zyrtare: Katalanasit kërkojnë daljen nga kriza në kampionat Barcelona kërkon të ndalojë serinë negative në kuadër të xhiros së 10-të të La Ligas ndaj Ossasunas. "Blaugranët" kan
Atletico e Madridit mposht minimalisht Barcelonën, katalanasit "zhyten" në mesin e tabelës (VIDEO) Atletico Madridi ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Barcelonës. "Los Rijoblancos" fituan me rez
"Më thanë nuk është për Barcelonën", skauti i njohur tregon si katalanasit refuzuan Halandin Ariedo Braida ka folur për mikrofonin e “Radio Marca”, ku në një intervistë të gjatë ka rrëfyer marrëdhënien e tij me kl
Super lajm për katalanasit, drejtori sportiv i Lyonit: Depay është i Barcelonës Tashmë si duket gjithçka ka marr fund sa i përket të ardhmes së sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Drejtori sportiv
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Barcelona gjen pasuesin e Suarez, vjen nga Holanda Barcelona ka arritur një marrëveshje me Ajax për të nënshkruar me talentin amerikan, Sergino Dest. Mbrojtësi në total
Katalanasit me trajner të ri? Legjenda holandeze zbarkon në Barcelonë (VIDEO) Me Kike Setien thuajse të shkarkuar pas humbjes katastrofike ndaj Bajernit me rezultatin 8 me 2, drejtuesit e Barcelonës
Koeman "fiksimi" i Barcelonës, katalanasit kërkojnë ringritjen me holandezin në stol Humbja poshtëruese që ekipi i Barcelonës mori nga skuadra e rekordmenëve gjerman Bayern Munich ka shkaktuar termet në C
Barcelona - Atletico Madrid, formacionet e mundshme: Katalanasit kanë detyrim fitoren (FOTO LAJM) Sot në orën 22:00 Barcelona do të presë në "Camp Nou" skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në L
Barcelona zyrtarizon Pjanic, boshnjaku premton se do të japë maksimumin me katalanasit (VIDEO) Barcelona ka publikuar një video duke zyrtarizuar blerjen më të re të klubit, Miralem Pjanic. Mesfushori boshnjak nën
Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona, katalanasit po shkojnë drejt dështimit Katër vite pasi Barcelona kishte arritur të ndërtonte strategjinë me talentët, futbollin fantastik dhe filozofinë e thën
Celta Vigo-Barcelona, formacionet zyrtare: Finalja e rradhës për "katalanasit" (FOTO LAJM) Barcelona do të kërkojë fitoren përballë Celta Vigos në ‘Estadio de Balaídos’, në ndeshjen që fillon nga ora 17:0. Ka
250 milionë euro nga shitjet, zbulohet plani i bujshëm Barcelonës për merkaton (FOTO LAJM) Ashtu si të gjitha ekipet e tjera, edhe Barcelona do të ketë shumë probleme dhe vështirësi në merkaton e këtij sezoni. P
Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez jo vetëm që është rikthyer në stërvitje, por ka treguar se nuk ka humbur asnjë shkëlqi
Barcelona i ofron Juventusit të zgjedh mes tre lojtarëve në shkëmbim për Pjanicin Barcelona duket se ka marrëveshje me Miralem Pjanicin e Juventusit dhe në shkëmbim ka ofruar tre lojtarë. “La Gazzett
"Nuk po mendojnë për Lautaron dhe Neymar", presidenti i La Ligas shuan ëndërrën e Barcelonë Edhe pse futbolli është ndalur për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubi i Barcelonës është një nga më aktivët në m
Ish-drejtori i Barcelonës: Messi mund të largohet nga katalanasit Ish-drejtori sportiv i Barcelonës, Afriedo Braida, ka thënë se nuk është e pamundur për Lionel Messin të largohet nga Ba
Barcelona-Levante, formacionet zyrtare: Katalanasit gati ti afrohen Realit në krye Barcelona dhe Levante janë gati për luajtur ndeshjen e javës se 22 në "Camp Nou". Katalanasit kanë mbetur gjashtë pik
Tifozët e Barçës në festë, Al-Sadd konfirmon se katalanasit kanë nisur bisedimet me Xavin Drejtori sportiv i klubit arab Al-Sadd, Muhammad Ghulam Al Balushi ka konfirmuar që Xavi Hernandez është në bisedime me
E keni harruar? Arda Turan vazhdon akoma të jetë lojtar i Barcelonës Shumëkush mund ta ketë harruar, por Arda Turan është ende nën kontratë me Barcelonën në Spanjë. Mesfushori u ble nga kat