999 rezultate për

kasumi

Kasumi: Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut do të mbahen me 12 prill Kryetari i Lëvizjes Besa në Maqedoninë e Veriut, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Pressing të T7, është shprehur i si
Zhytësi i mirënjohur tregon shkakun e mbytjes me shumicë në plazhe Edhe këtë verë sikurse viteve të mëparshme, plazhet shqiptare janë kthyer në vende të tragjedisë për një numër të pushue
Kasumit i ndalohet kërkimi për policët e zhdukur Njësitet e shpëtim-kërkimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës, Policisë si dhe shumë qytetarë të tjerë sot pritet të nis
Kasumi i përgjigjet Haradinajt: Nuk e besoja që i kishe thënë ato fjalë Pas gjashtë ditësh kërkim për trupat e dy policëve të zhdukur në lumin Lepenc, Malësor Dashit dhe Armend Trenas, sot ësh
Kasumi tregon sekretin e suksesit në zhytje Pas gjashtë ditësh kërkim në lumin Lepenc sot është arritur të gjendet trupi i njërit nga policët e zhdukur, Malsor Dash
Kasumi e gjeti trupin e policit Zhytësi i njohur kosovar, Ismail Kasumi, e ka gjetur njërin prej trupave të dy policëve të zhdukur ditën e së shtunës, p
Vdes 41-vjeçari i plagosur në Likovë Ejup Kasumi, 41-vjeçar nga fshati Sllupçan i Komunës së Likovës ka ndërruar jetë sot rreth orës 12:30, në malet e fshati
Zhytësi jep detaje pse mbyten pushuesit në Shqipëri Rastet e pushuesve shqiptarë të Kosovës që po gjëjnë vdekjen në bregdetet shqiptare janë rritur shumë. Sipas zhytësi
Kërkimet për Sali Gërçinën pa rezultat, familjarët kërkojnë ndihmën e zhytësit Ismail Kasumi Familjarët e kampionit të hedhjes, Sali Gërçina, i zhdukur në lumin Drini i Bardhë, pas kërcimit nga Ura e Fshejtë dy d
Familja Kasumi-Latifi nga Hasanbeg apelon për ndihmë (VIDEO) Edhe pse kanë kaluar nëntë ditë nga vërshimet në Hasanbeg të Shkupit, gjendja në këtë lagje vazhdon të jetë kritike.
Ja çfarë po ndodh me gjyqin e Ivanoviçit Shqiptari Shefki Kasumi ka dëshmuar sot në gjyq kundër Ivanoviçit dhe 4 serbëve të tjerë, të dyshuar për krime lufte nda
Në Rudnicë mund të jenë trupat e 450 shqiptarëve të vrarë në luftë Haki Kasumi nga Këshilli Koordinues i Asociacioneve të Familjarëve të të Zhdukurve të Kosovës ka thënë se në Rudnicë mun
Familjarët e të pagjeturve protestuan para Qeverisë Familjarët e personave të pagjetur protestuan sot para godinws sw Qeverisë sw Kosovws, në shenjë pakënaqësie me punën që