999 rezultate për

kastro

Kastro Zizo jep lajmin e keq, largohet nga ekrani pas dy sezonesh Kastro Zizo ka plane të reja për këtë vit, ndërsa do të tentojë që të vijë me tre projekte të reja. Ai ka zbuluar në emi
I dogji makinat babait të të dashurit, kjo është e dashura e Kastro Zizos Kastro Zizo deklaroi publikisht se do të bëhej baba i një fëmije. E dashura e tij është shtatzënë dhe do të bëjë Kast
Sherr mes Kastro Zizos dhe Blendi Fevziut? Këngëtari: Nuk flas me të Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka qenë i ftuar në Pop Culture këtë të shtunë. Kilda e ka pyetur Kastron se cilin p
Kastro Zizo rrëfim prekës për humbjen e nënës: Dha shpirt në duart e mija Këngëtari Kastro Zizo mori pjesë në Festivalin e 58 me një këngë dedikuar nënës së tij me titullin “Asaj”, ndërsa për “P
Sherr me Fevziun? Kastro Zizo: Ja pse nuk e ftoj Blendin në emisionin tim Kastro Zizo ka treguar se nuk ka raport të mirë me gazetarin Blendi Fevziu dhe ky është personazhi i vetëm të cilin ai n
"O ba, pse je sjellë si idiot?!" Kastro Zizo rrëfen bisedën me të birin (FOTO LAJM) Kastro Zizo foli në emisionin “Pasditja ime” për marrëdhënien me djalin e tij Dankan. Ai u shpreh se 13-14 vjeçarët e
E "zhdukur" prej kohësh, Linda Rei tregon se me çfarë merret dhe ku jeton tani (FOTO LAJM) Linda Rei është një përsonazh publik që me deklaratat e saj gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka q
"Si ti q*** robt muhabetit", Kastro Zizo i përvishet VIP-ave të showbizit në Panairin e Librit (FOTO LAJM) Tashmë ka filluar panairi i librit për këtë vit. Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në këtë panair, si Arbana Os
Baba për herë të tretë Kastro Zizi zbulon gjininë e fëmijës që po pret (VIDEO) Këngëtari i njohur Kastro Zizo teksa prezantonte këngën e tij tek ‘Kënga Magjike’ të dielën e kaluar dha dhe lajmin e
Siç e la të kuptohet vetë, Kastro Zizo po bëhet baba për të tretën herë! (FOTO LAJM) Këngëtari Kastro Zizo ka prezantuar këtë të dielë këngën e tij pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”. Kënga e ti
Sherri i famshëm Kastro Zizo-Zhaku paska qenë i inskenuar? Janar, 2013. Në “Zonë e Lire” Kastro Zizo është përballë Zhakut dhe nisin të konfliktohen për një këngë të vjedhur a kus
Kastro Zizo rrëfen si u zhgënjye nga aktorja e njohur: E gjeta me 2 të tjerë Kastro Zizo, i cili tashmë spikat në moderim, kjo edhe për shkak të natyrës sportive, ka lëshuar batutat e radhës teksa
“E ka pijen e keqe, më të bërtitur e ulëritur”, Nard Ndoka shpjegon Ramën Kreu i PDK-së Nard Ndoka ne nje rrefim per veten dhe politiken, tregon edhe momente nga takimet qe ka pasur me Kryeminis
Kastro Zizo deklaratë të fuqishme për teatrin, e quan "bordello" (FOTO LAJM) Kastro Zizo ka reaguar për çështjen e teatrit që ka ndarë aktorët shqiptarë në dy grupe, ata që duan prishjen e tij dhe
"Jam me kancer", Kastro Zizo shpjegon gjithçka Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka sqaruar postimin e tij më të fundit në “Instagram”, ku shkruante se kishte sëmun
Kastro Zizo ka një përgjigje për ata që e donin me kancer, i sqaron njëherë e mirë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, këngëtari dhe moderatori i njohur Kastro Zizo shokoi ndjekësit e tij në Instagram me një foto ku shkrua
"Jam me kancer", deklarata tronditëse e Kastro Zizo (FOTO LAJM) Kastro Zizo ka tronditur së fundmi të fansat e tij me atë që ka thënë. Ai ka dhënë një lajm të trishtë teksa ka hedhur
Moderatori shqiptar lëshon gojën: 90% e femrave janë k*rva (VIDEO) Moderatori i njohur, Kelvi Kadilli, njihet për intervistat pikante dhe thumbuese, si dhe për pyetjet që vënë në siklet V
Për herë të parë, Kastro tregon problemet serioze me alkoolin Kastro Zizo ka thënë se tashmë ka shpallur divorcin me alkoolin. “U bë 5 muaj që nuk abuzoj më me alkoolin” rrëfeu a
Si u nxeh Ben Blushi se nuk mori rol te filmi i të atit Herion Mustafaraj u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij kryesor në filmin ‘Beni ecën vetë’. I ftuar në emisionin