999 rezultate për

kastriot

Kastriot Dermaku transferohet te Lecce, këto janë detajet Orët e fundit të merkatos po sjellin zhvillime të rëndësishme për disa nga lojtarët e Kombëtares. Pas zyrtarizimit të
I dyshuar për ekzekutimin e Kastriot Reçit, çfarë tregojnë analizat e ADN-së së Preng Gjinit Policia e Tiranës nuk ka ende një njoftim zyrtar për shpërthimin e ndodhur ditën e djeshme me tritol më mes të kryeqytet
Atentati me tritol në Vasil Shanto, Policia e Shtetit zbulon pistën kryesore të krimit "Ka pista për hakmarrje dhe disa qytetarëve të tjerë, jashtë Tiranës. Ka lidhje me Kastriot Reçin? Nuk e deklaroj dot ta
Shtyhet miqësorja Kastrioti-Apolonia, lojtari i Shqipërisë U21 me COVID-19 Kastrioti dhe Apolonia do të përballeshin sot në një ndeshje miqësore, por nuk do të ndodhë kështu. Shkak është bërë
Kategoria e Parë: Lumë golash, Kastrioti siguron Superioren, Apolonia bën detyrën, Pogradeci bie sërish U luajtën sot 4 sfidat e vlefshme për fazën “Play-Out” të Kategorisë së Parë, ku u regjistruan një numër rekord golash.
REZULTATET/ Kastrioti me një këmbë në Superiore, Pogradeci bie në shtëpi ndaj Apolonis Ndeshjet e sotme në Kategorinë e Parë sa i përket grupeve për ngjitjen në Superiore, kanë bërë thuajse zyrtare ngjitjen
Stërmbesa e Gjergj Kastriotit trullos rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Kategoria e Parë, Kastrioti bën detyrën, Besa mposht Pogradecin Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit A të Kategorisë së Parë, ku Besëlidhja ka mposhtur Erzenin në Lezhë, me rezultatin
Meta vlerëson me Titullin “Mjeshtër i Madh”, aktorin Kastriot Çaushi Presidenti i Republikës vlerësoi sot me Titullin “Mjeshtër i Madh” aktorin e shquar Kastriot Çaushi, i cili ka portreti
E qëlluan nga 200 metra largësi, nga ku erdhi snajperi që ekzekutoi Kastriot Reçin Ekzekutimi në mënyrë mafioze e Kastriot Reçit më 7 Janar të këtij viti në qendër të Rrëshenit, vijon të mbetet pa asnjë
Prençi: Lleshaj të zbulojë se kush eliminoi Kastriot Reçin, lidhja e gruas së tij me ish-drejtorin e OSHEE-së Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ish-drejtuesi i lartë në Polici Shemsi Prençi ka hedhur një akuzë mjaft të rëndë ministrit Ll
Prençi: Lleshaj të tregojë kush e vrau Kastriot Reçin në Mirditë Një akuzë mjaft e rëndë është hedhur kundrejt ministrit Lleshaj nga studioja e “360gradë” nga Artur Zehji. Shemsi Pre
Artan Hoxha: Ekzekutimi i Kastriot Reçit ka kushtuar 100 mijë euro Vrasja e Kastriot Reçit në Rrëshen është etiketuar si spektakolare për shkak se u krye me snajper nga një distancë prej
Plas mes Gjuzit e Ndokës: Ke kopjuar portretin e Gjergj Kastriotit Deputeti, Kujtim Gjuzi ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Nard Ndoka i ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar që të bëhet kry
Zv. ministri i Brendshëm jep lajmin e mirë për vrasjen mafioze të Kastriot Reçit me snajper Zv.ministri i Brendshëm Besfort Lamallari foli sot për paketën kundër krimit të organizuar, dhe vrasjet e bujshme të n
Ekzekutimi i Kastriot Reçit, Lleshaj: Nuk do të ngelet pa u zbardhur Mbrëmjen e sotme ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u shpreh me nota optimizmi se vrasja e biznesmenit Kastriot Reçi n
Pronari e përdorte si armë gjahu, snajperi që vrau Kastriot Reçin u vodh në Kosovë Një vrasje mafioze ndodhi pak ditë më parë në Rrëshen, ku një person me snajper ekzekutoi në mes të qytetit biznesmenin
DETAJET/ Qitësi hyri si burrë dhe doli si grua, si u vra Kastriot Reçi? Qitësi që vrau me një plumb në zemër Kastriot Reçin dy ditë më parë ka patur të gjithë kohën e nevojshme për përgatitjen
Ky është profili i vrasësit të Kastriot Reçit (VIDEO) Ky është snajperi me të të cilën u ekzekutua dy ditë më parë biznesmeni Kastriot Reçi në Rrëshen. Armën e krimit mend
Pamje të reja, si u ekzekutua në mes të ditës Kastriot Reçi (VIDEO) Kanë dalë pamje të reja nga eliminimi i Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamje biznesmeni 47-