999 rezultate për

kastrati

Arbitrimi në qendër të kritikave, Kastrati: E kanë bërë modë, merren vetëm me arbitrat Arbitrat janë shndërruar në pikën më të sulmuar të kampionatit shqiptarë, nga trajnerët dhe drejtuesit e klubeve, kryesi
Publikohen video dëshmi se si u vra biznesmeni shqiptar pasi refuzoi të jepte 500 mijë euro haraç Biznesmeni Salih Kastrati, sot mund të ishte i gjallë nëse do t’u nënshtrohej kërkesave të grupeve më të fuqishme krimin
Shoqata e Arbitrave nuk komenton Apelin: Do e ndjekim çështjen e Këlcyrës Shoqata e Arbitrave reagoi ashpër ndaj deklaratës së trajnerit të Flamurtarit, Shpëtim Duro, dy ditë më parë. Kryeta
Biznesmeni i njohur blen godinën e Hotel "Sheraton" Pas largimit të papritur të kompanisë Sheraton, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M.A.Al-Kharafi & Sons W.L
VV i kthen shpinën aktivistit që strehoi Kurtin në kohën kur ai ishte në arrati Përplasjet dhe mospajtimet për çështje të ndryshme edhe më tej vazhdojnë të jenë prezente mes tyre. I radhës që ka re
Qëndron Kastrati del sot para Kryesisë së VV-së në Kamenicë Bajram Mavriqi, kryetar i VV-së në Komunën e Kamenicës ka thënë për KALLXO.com se sot kryesia e VV-së në Kamenicë do të
Shefqet Kastrati shpallet biznesmeni i vitit 2017 Shefqet Kastrati, presidenti i Kastrati Group, një prej emrave më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private
Militantët e Vetëvendosjes po lenë nam duke u zënë me njëri-tjetrin Banditë, shku*ana e sabotues, i ka quajtur Dardan Krasniqi, kunati i deputetes së VV’së, Albulena Haxhiu, klanin e Darda
Plagosja katërfishtë në Pejë, dëshmon kamerieri që pa gjithçka Kamerieri i lokalit “Brigde 2” ka dëshmuar sot në Gjykatën e Pejës për të shtënat e armëve që lanë të plagosur katër per
Matoshi i gëzohet fitores së Vetëvendosjes Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës, Halil Matoshi i është gëzuar fitores të kandidatit të Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kam
Para 74 vitesh, gjyshi i Qëndron Kastratit ishte kryetar i Kamenicës Axha i kryetarit të ri të Kamenicës, Qëndron Kastratit, Ismajli Kastrati, ka bërë me dije se para 74 vitesh gjyshi i Qën
Vetëvendosjes i ndryshohen dy deputetë Lëvizjes Vetëvendosje do t’i ndryshojnë dy deputetë. Kjo për shkak se Mytaher Haskuka dhe Qëndron Kastrati do t’i lëshoj
Orhan Ibrahimi dhe Artan Kastrati sjellin këngën "Mjaft" (VIDEO) Një bashkëpunim i ri mes Orhan Ibrahimit dhe Artan Kastratit ka frymëzuar këngën "Mjaft", e cila është publikuar një dit
Fillon nga dhjetori, çfarë duhet të dini para se të kaloni nga Rruga e Kombit Pjesë të tëra të rrugës Durrës-Kukës janë ende të papërfunduara dhe të rrezikshme, por prej dhjetorit kompania që mori n
Detajet nga dasma luksoze e djalit të Shefqet Kastratit (VIDEO) Vetëm disa ditë më parë në një listë të publikuar nga “Monitor” u bë me dije se biznesmen-i Shefqet Kastrati, pronar i k
Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (FOTO LAJM) Lista e më të pasurve për vitin e shkuar në Shqipëri nuk ka ndonjë ndryshime nga një vit më parë edhe pse ata kanë shtua
Përkujtohen dëshmorët e fshatit Zatriq Në fshatin Zatriq të Komunës së Rahoveci, në 19 vjetorin e rënies së dëshmorëve Mazllum Kastrati, Xhafer Vehapi dhe Esat
Mesazhi prekës i familjarëve të çiftit kosovar Një çift shqiptarësh nga Malisheva kanë gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Gjermani. Labinot dhe Elmedina Kastrati
Kryeasamblisti i Prishtinës në garë për kryetar të Kamenicës Lëvizja Vetëvendosje ka përzgjedhur si kandidat në garën për kryetar të Kamenicës, Qëndron Kastratin. Këtë e ka konfi
Anila Kastrati kandidate e Nismës në Gjilan Nisma për Kosovën në zgjedhjet komunale të 22 tetorit në komunën e Gjilanit do të konkurroj me një grua. Anila Kastra