999 rezultate për

kaso

E rëndë! 55-vjeçari i jep fund jetës duke u varur në kasollën e bagëtive Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Lumas të rrethit të Kuçovës. Një 55-vjeçar dyshohet se i
Dy shtetasit e Maqedonisë në Zvicër janë eliminuar për 34 mijë franga Detaje të reja janë zbuluar në rastin e vrasjes së dyfishtë të shtetasve mqedonas, i cili ndodhi në fund të marsit në nj
Enveri e la në një kasolle qeni, historia tragjike e ushtarakut të njohur Publikohet historia e panjohur e gjeneral-major Nexhip Vinçanit me origjinë nga Kolonja, njëri prej ushtarakëve madhorë
Drama e familjes Ibra, 6 anëtarët e saj flejnë në kasollen e bagëtive Gjashtë anëtarët të familjes Ibra në fshatin Fllak të Durrësit jetojnë në kasollen e bagëtive pas tërmetit të 26 nëntori
Dreri e ndjek nga pas, burri mbyll veten brenda koshave të plehrave Një burrë nga Anchorage, Ala., u bllokua në kasollen e koshave të plerave, pasi një drer i madh kurioz, e ndoqi nga pas
Kris Kaso, talenti shqiptar shënon gol "alla" Ronaldo ndaj Dinamos së Zagrebit (VIDEO) Kris Kaso, talenti shqiptar që është në pronësi të Lokomotiv Zagreb por i huazuar tek skuadra e kroate e Dragoljac, ka
Gjendet e pajetë në kasolle 39 vjeçarja në Vlorë Një grua është gjetur e pajetë në një kasolle në Vlorë ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, 39-vjeçarja dys
Braktisur nga shtatë fëmijët, drama e gjyshes Hava që jeton në një kasolle në Pogradec (FOTO LAJM) Gjyshja që shikoni në foto është një e moshuar, Hava Gjona që ka mbetur e vetme në një kasolle. Në një mesazh të dërg
Dëme nga tërmeti edhe në Krujë, banorët strehohen në kasollet e bagëtive Gjashtë banesa ne fshatin Rraze të malësisë së Krujes janë shkatërruar nga tërmeti. Ndërkohë, disas të tjera jane me dëm
Brenda "anijes kasolle" që lundron nëpër lumenj (FOTO LAJM) “Nuk kushton shumë për të jetuar në lumë”. Kjo është ajo që Wes Modes, një artist dhe pedagog i universitetit, ka thënë,
Shtëpia iu dogj, familja jeton në kasollen e lopës, apel për ndihmë: Na ndihmoni jetojmë si qen Kjo ndërtesë e cila dikur ka qenë haur për bagëtinë, sot është banesa e tyre. Jetojnë pa asnjë të ardhur apo ndihmë ekon
PD, Kaso: Vendimi i KQZ me urdhër nga eksponentë të lartë të PS Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD Ivi Kaso, në një deklaratë për shtyp u shpreh se KQZ në mënyrë të paprecedente dh
Amanet fëmijët, gruaja telefonon policinë dhe pastaj vret veten Një 41-vjeçare nga fshati Molisht në rrethin e Beratit, i ka dhënë fund jetës mesditën e sotme, teksa ka varur veten me
PD: Prokuroria ka shkelur ligjin për Florenc Hoxhën Juristi Ivi Kaso, Sekretari për Zgjedhjet në PD, ka përfaqësuar në gjykatë sot protestuesit e arrestuar nga Policia për
Droga lumë, sekuestrohen 300 kg kanabis në një kasolle në Gjirokastër Një rast tjetër i trafikimit të lëndëve narkotike është goditur nga policia. Një sasi e madhe kanabisi është zbuluar
I gjetën në kasolle dhe i vranë dashnorin, kjo është vajza 20 vjeçare Gjeci, babai i tre fëmijëve, shofer i furgonit të linjës së Tiranës, u godit me sende të forta në kokë dhe ndërroi jetë
I kapën në kasolle duke tradhtuar, detaje tronditëse nga masakrimi i 35 vjeçarit në Tiranë Arben Gjeci u masakrua gjatë mbrëmjes së djeshme me mjete të forta dhe më pas ndërroi jetë në QSUT. Atij i kushtoi j
"Oj nënë pse më bëre", historia e dhimbshme e Florindës që jeton me tre fëmijët në pyll (VIDEO) Fati i shumë grave në Shqipëri është vërtetë i dhimbshëm, ku përveç varfërisë u duhet të përballen edhe më dhunë në fami
Ky është fshati më i madh në botë (FOTO LAJM) I ndodhur mes kodrave të Luginës ‘Larung Gar’, ky fshat i pabesueshëm ndodhet në Kinë. Mijëra kasolle të vogla prej dru
Vetëvaret në kasollen e bagëtive, e gjejnë familjarët të pajetë Pamje të rënda kanë qenë ato, kur familjarët kanë gjetur të vetëvarur në kasollen e bagëtive, 39-vjeçarin. Ngjarja ka