999 rezultate për

kasimpasa

Gjiganti grek sfidon turqit e Kasimpasa, Rey Manaj në shënjestër Rey Manaj në Barcelonë nuk po stërvitet me skuadrën e tij. Ai është përshëndetur me shokët dhe po seancat po i kryen me
Di Marzio: Rey Manaj pranë klubit turk Skuadra e Kasimpasa është shumë afër një marrëveshje me sulmuesi shqiptar, Rey Manaj. Pas 19 paraqitjeve me 5 gola t
E rrallë! "Trashet" mbrojtësi, kundërshtari shënon (VIDEO) Një gafë të cilën vështirë se e keni parë në ndonjë ndeshje tjetër. Gjithçka ka ndodhur në ndeshjen Eskisehirspor dhe Ka
Supergol nga Turqia (VIDEO) Është shënuar në Superligën turke por është futur në top listën e 10 golave më të bukur të javës në Europë. Olcan Adin,
Lojtari heq fanellën për të festuar, tifozi ia vjedh (VIDEO) Për pak sekonda tifozi i ri i Kasimpasa, skuadrës turke, shtrëngonte në duar "trofeun" më të rëndësishëm për të: fanellë