999 rezultate për

kasharit

Shiu përmbyt në pak orë Tiranën (VIDEO) Reshjet e dendura të orëve të fundit kanë shkaktuar përmbytje në disa zona të Tiranës duke vështirësuar shumë dhe qarkul
Linja e autobusëve të Kasharit jashtë standardit, qytetarët ankohen për vonesat (VIDEO) Nëse dikujt do ti duhej që më pas të merret linjën e Kasharit për të shkuar në punë, duhet të presë. Një investigim i
Arrestohet ish-kreu i Komunës së Kasharit, Besnik Fuçia Ish-kreu i Komunës së Kasharit, Besnik Fuçia është arrestuar së bashku me 5 persona të tjerë. Ish-zyrtari akuzohet p
"Merre shoqëroje ktë vajzën", policia përplaset me gratë e Kasharit (VIDEO) Mes banorëve të Kasharit dhe policisë vazhdon konflikti dhe përplasja në lidhje me çështjen e pronësisë që sipas tyre po
7 vite burg për mashtruesen e pronave të Kasharit Gjykata e Tiranes dënoi me 7 vite burg, ish-përgjegjesën e Kadastres në Këshillin e Qarkut, Henrieta Hyka, e cila u gjet
Përmbytja e nënstacionit të Kasharit, OSHEE tregon zonat që nuk kanë energji elektrike Pothuajse gjysma e Tiranës ka mbetur pa drita për shkak të reshjeve të dendura të shiut që nuk kanë ndërmend të pushojnë
Autostrada e pakalueshme, nga Shqiponja te Qafa e Kasharit e bllokuar (VIDEO) Gjendja në kryeqytet dhe në të gjithë Shqipërinë për shkak të reshjeve është kthyer në një kaos të vërtetë dhe të vështi
Përmbytet nënstacioni i Kasharit, gjysma e Tiranës në errësirë Gjendja shfaqet kaotike në të gjithë Shqipërinë dhe ndërkohë në Tiranë janë bërë evokuimet e para. Problematike paraq
Farkë dhe Kashar, Veliaj: Më mirë mbjellim pemë, se sherr e shamatë Bashkia e Tiranës vijon të pasurojë me pemë të reja Parkun e Liqenit të Farkës dhe zonën e Kasharit. Me ndihmën e Komuni
Vijon pyllëzimi i Liqenit të Kasharit, mbillen 500 fidanë pemësh Bashkia e Tiranës, përmes Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit, ka nisur rehabilitimin e Parkut të Liqenit të Kasharit,
Mbillen pemë të reja në Liqenin Artificial të Kasharit, Veliaj: Shtojmë gjëlbërimin dhe ulim ndotjen në qytet Në zbatim të Planit të Përgjithshëm Vendor, i cili parashikon mbjelljen e 2 milionë pemëve të reja, që do të jenë pjesë
Zjarr në nënstacionin e Kasharit, ja zonat pa energji elektrike Një zjarr ka rënë mbrëmë në Nënstacionin e Kasharit, duke djegur fidrat 20 kilovolt dhe duke lënë qindra qytetarë pa ene
Flet dëshmitari: Si e shpëtova 15-vjeçaren nga mbytja në liqenin e Kasharit Një vajzë 15 vjeçare u shpëtua nga një banor teksa po rrezikonte seriozisht jetën në liqenin e Kasharit në rrethinat e T
Pas tragjedisë fëmijët vazhdojnë të luajnë mbi liqenin e ngrirë të Kasharit (FOTO LAJM) Gjatë kohës që polumbarët kërkonin trupin e 12¬vjeçarit që u mbyt tragjikisht në rezervuarin e Mëzezit, fëmijë të tjerë
Polumbarët nxjerrin nga uji trupin e pajetë të 12-vjeçarit në liqenin e Kasharit (VIDEO) Polumbarët kanë mundur të nxjerrin nga ujërat e liqenit të Kasharit trupin e 12-vjeçarit të mbytur mesditën e sotme duke
Shqipëria nën ujë, kjo është situata e deritanishme në zonat problematike (VIDEO & FOTO) Shirat e rrëmbyeshëm të natës dhe mëngjesit të sotëm kanë shkaktuar mjaft probleme në mjaft zona të vendit. Banesa, rrug
Veliaj: Baltës i përgjigjemi me punë Kryeqyteti do të ketë një tjetër hapësirë të gjelbër, ku qytetarët e Tiranës do mund të kalojnë kohën e tyre te lirë apo
OSHEE vendos transformatorin e ri në nënstacionin e Kasharit OSHEE ka vendosur transformatorin e ri në zonën e Kasharit, pas ankesave drejtuar operatorit lidhur me mungesën sistemat
Tirana në terr deri në orën 16:00, ja zonat pa energji elektrike Për shkak të punimeve që po kryhen për zëvendësimin e transformatorit në n/stacionin e Kasharit, disa zona në kryeqytet
Grabitet një mjet i blinduar në dalje të Kasharit Mesditën e së enjtes është grabitur një mjet i blinduar nga persona të armatosur e të maskuar. Policia ka bërë me d