999 rezultate për

kasapin

Së shpejti nuse, Selvija tregon një nga biliona arsyet pse dashuron Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao, janë kthyer në çiftin më të dashur për publikun shqiptar dhe nj
"Aty nisi çdo gjë", Selvija zbulon për herë të parë si u njoh me Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
Vetëm 4 ditë në detyrë, Grubi shkarkon Shpat Kasapin nga kabineti Ende pa u bërë një javë nga emërimi i tij si këshilltar, Shpat Kasapi u shkarkua nga pozita. Para katër ditëve u bë
Koronavirusi frikëson Shpat Kasapin, këngëtari merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të fundit të dhënë për për “Cult” të KosovaPress-it, këngëtari Shpat Kasapi ka treguar se janë anu
Gjykata e Hagës refuzon apelin për 'kasapin' Karaxhiç Gjykata për Krime e Kombeve të Bashkuara në Hagë ka refuzuar apelin e fundit të ish-liderit të serbëve të Bosnjës, Radov
Ramës nuk i del inati me Berishën: Furnizoi me naftë kasapin e Beogradit Kryeministri Edi Rama, duket se nuk i ka dalë inati me Sali Berishën. Përmes një postimi në Tëitter, Rama shkruan se
Bëri klip me Shpat Kasapin dhe u zhduk, nëna e këngëtarit ka një apel Renato Hamza rezulton i humbur që prej 29 qershorit të vitit 2014. Pasi realizoi një klip me këngëtarin Shpat Kasapi i n
A do lidhej me Shpat Kasapin? Shoqja e Afërditës jep përgjigjen e prerë Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare. Pavarësisht karr
Ndau Shpat Kasapin, Afërdita rrëfen për herë të parë si ra në dashuri me çekun Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare. Pavarësisht karr
Ndau Shpat Kasapin, sot martohet Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM) Ditën e sotme ish e dashura e Shpat Kasapit, Afërdita Ndreshaj po kurorëzon dashurinë e saj në martesë me hokeistit çek.
Modelja e njohur shqiptare lë me gishtë në gojë Shpat Kasapin Pak javë më parë bëri bujë në portale një koment i Shpat Kasapit në foton e postuar nga Ermal Mamaqi ku ftonte ndjekësit
Genta kapet mat me Shpat Kasapin (VIDEO) Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të "Big Brother 5". V
Shpat Kasapin e çon e dashura në polici, arsyeja do ju lërë pa fjalë Këngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme. Por, me
Ndiqeni live vendimin e Hagës për Kasapin e Bosnjës (VIDEO) Tribunali për krime të luftës i Kombeve të Bashkuara po shpall akgjykimin për ish-komandantin e forcave serbe të Bosnjës
U përfol se është lidhur me Shpat Kasapin, reagon Rovena Stefa (FOTO LAJM) Një fotografi që Rovena e hodhi në Instagram ka ngjallur dyshime për një lidhje të mundshme mes saj dhe këngëtarit Shpat
Kjo histori u le pa mend, turkja rrezikonte të dëbohej se nuk njihte kasapin Në “raundin” e dytë të shqyrtimit, këshilli i banorëve i Komunës Buchs të Kantonit Aargau ka ardhur më në fund në përfun
E quajti gej Shpat Kasapin?! Arian Çani tregon se si qëndron e vërteta “Your Face Sound Familiar” ka nisur trasmetimin e tij në Tv Klan dhe si gjithmonë priten surpriza, debate e performanca
Afërdita nuk refuzon bashkëpunimin me Shpat Kasapin Afërdita Dreshaj ka konfirmuar faktin se me ish të fejuarin e saj nuk do ta kishte aspak problem nëse do të lindte një b
Gena është zënë me Shpat Kasapin? Gena ka shuar plotësisht të gjithë zërat dashakeqë që flisnin për një debat që ka pasur lidhur me Shpat Kasapin lidhur m
Gjykata e Hagës dënon me 40 vite burg "Kasapin" e Bosnjës Në Gjykatën Ndërkombëtare të Hages u zhvillua seanca finale ndaj Radovan Karaxhic, ish-Presidenti serb i Bosnjës dhe kom