999 rezultate për

kasapi

Sot partnerja e tij, Selvija tregon se është rritur me këtë këngë të Shpat Kasapit (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte i ftuar për herë të parë në një intervistë me partneren e tij, Selvijen në emisionin “Roped With Olsi
"E morën në telefon 2 të natës", partnerja e Shpat Kasapit rrëfen skenat e xhelozisë (FOTO LAJM) Shpati dhe Selvija të ftuar në "Ftesë në 5" zbuluan më shumë për marrëdhënien e tyre. Shpati deklaroi se dëshiron të bëj
"A merresh me drogë", Shpat Kasapi i përgjigjet ndjkësit pas lajmit të arrestimit (FOTO LAJM) Muaj më parë këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, ishte pre e disa lajmeve që qarkulluan në lidhje me një arrestim
"Aty nisi çdo gjë", Selvija zbulon për herë të parë si u njoh me Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
I propozoi për martesë, Selvija tregon unazën e diamantit që i dhuroi Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
"Ndihem si sulltan", Shpat Kasapi rrëfehet për marrëdhënien e Selvijes me vjehrrën (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Ai publikoi në Instagram një fot
Dalin pamjet nga ceremonia, fejohet Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Shpat Kasapi i dha fund beqarisë në 24 Dhjetor, por ceremoninë e organizoi në fsh
Vetëm 4 ditë në detyrë, Grubi shkarkon Shpat Kasapin nga kabineti Ende pa u bërë një javë nga emërimi i tij si këshilltar, Shpat Kasapi u shkarkua nga pozita. Para katër ditëve u bë
U kap me drogë dhe u arrestua? Reagon për herë të parë Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan ditët e sotme në mediat maqedonase se është kapur me drogë dhe se ësht
Kapet me drogë, arrestohet Shpat Kasapi Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit kokainë, 2 paketa të vogla. Sipas mediave maqedonase,
Nuk është më beqar, Shpat Kasapi fejohet me Selvijen (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Ata kanë organizuar një ceremoni
Prezanton më në fund të dashurën, Shpat Kasapi i bën premtimin publikisht (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukuroshe zeshka
Shpat Kasapi do t'i dedikojë këngë dashurie, reagimi i parë publik i partneres (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, ka zbuluar prej disa kohësh se është duke shijuar një romancë me partneren e tij të re
Romantik si Shpat Kasapi, i dedikon këngë dashurie partneres (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe zeshka
Quhet Selvije, Shpat Kasapi na prezanton me të dashurën e tij (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të "Shiko Kush LUAN", në Top Channel, me autore dhe moderatore
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
"Dashuria ime", Shpat Kasapi pranon publikisht lidhjen me këtë foto (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Shpat Kasapi është në një lidhje dashurie. Pak kohë më pare, ai u kap mat me n
Plasën çokollatat! Shpat Kasapi pranon për herë të parë në publik lidhjen e tij të dashurisë A është i dashuruar Shpat Kasapi? Këngëtari u fotografua me një bukuroshe zeshkane në një nga baret e Shkupit, ku po
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Më shpejt nga ç'mendoni, e ëma zbulon dasmën e Shpat Kasapit me maqedonasen (VIDEO) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka qenë ditën e sotme i ftuar në rubrikën ‘N’fermë’ me Ervin Kurtin i shoqëruar nga mam