E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
999 rezultate për

kasabashit

Rama në Skrapar: Turizmi dhe ekonomia e zonës do rriten (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka përfunduar vizitën e tij në Skrapar. Kreu i qeverisë është ndalur ditën e sotme në urën e Kasab