999 rezultate për

karriqi

Sa vota morën kandidatët në Përrenjas pas hapjes së kutive të para Për Bashkinë e Përrenjasit ka filluar numërimi i votave pak më parë duke sjellë këtë rezultat: Nuri Belba i PS - 149
Burg për vrasësin e taksistit në Kavajë Gjykata e Kavajës ka lënë në qeli 24 vjeçarin Musa Saraçin, nga Gosa e Kavajës, pasi në 14 dhjetor, në fshatin Greth, vr
DETAJET/ Kush ishte taksisti që u vra nga përdoruesi i drogës Familja e 65 vjeçarit që u vra nga i riu me thikë dje, ka hapur sot dyert e mortit. Pas ekspertizës mjeko-ligjore, trupi
Kavajë/ Vrau taksistin dhe i hodhi trupin, si u zbulua i riu Vrau taksistin dhe i hodhi trupin, si u zbulua i riu nga Kavaja Është zbuluar krimi i ndodhur një ditë më parë, kur u g
Sherr me thika në stacionin e Prrenjasit, plagosen dy persona Policia ka sinjalizuar per sherr me thika në stacionin e Prrenjasit, ku dy persona kanë sulmuar dy të tjerë. Shtetasit M
Pranga ish-kryebashkiakut të Prrenjasit Një ditë pasi Gjykata e Elbasanit vendosi ndaj tij masën e sigurisë "arrest me burg", tashmë është vënë në pranga ish-kr
Gjykata vendos "arrest me burg" për ish kryetarin e Përrenjasit Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën "arrest me burg" për ish kryetarin e Bashkisë Përrenjas, Bajazit Karriqi. Ai dy
Godet me grushte kryetarin e bashkisë, arrestohet kushëriri Policia e Përrenjasit arrestoi 68-vjecarin Nevruz Karriqi, i pasi goditi me grushta kryetarin e Bashkise se Prrenjasit B
Rrihet shoferi kandidatit të PD-së në Përrenjas Mëngjesin e sotëm në qarkun e Elbasanit ka ndodhur një tjetër incident elektoral. Rreth orës 02:00 të mëngjesit është dë