999 rezultate për

karposh

Jakimovski i shpëton qelisë së burgut Ish-kryetari i Komunës së Karposhit, Stevço Jakimovski mëngjesin e sotëm u arrestua dhe u dorëzua para Gjykatës Penale m
Kërkohet që ish-kryetari që qëndrojë në qeli Privatizimi dhe shitja e tokës te ish-restoranti “Imes” në Komunën e Karposhit është lëndë e hetimit për shkak të së cil
Paditet penalisht Stevço Jakimovski Padi penale për "ndërtim pa leje" kundër ish-kryetarit të komunës së Karposhit Stevço Jakimovski ka ngritur sot Drejtor
24 medalje për nxënësit e kolegjit "Jahja Kemal" në Shkup Dhjetë medalje argjendi, 14 bronzi dhe 4 mirënjohje në 9 kategori (programim, arti kompjuterik, kontrollit hardware, leg
Deputetja maqedonase: Nga sot jam shqiptare “Në kordinim të organizuar me VMRO-DPMNE-në, Komiteti Komunal nga partia e tyre në Karposh në krye me kryetarin e këtij
Shkupi po mbytet nga ajri i ndotur, ndotja pesë herë mbi normalen Shkupi ka filluar sërish të ketë problem me ajrin e pastër, stacionet matëse në komunën Karposh dhe Lisice sonte tregojn
Djali i kryetarit të komunës së Karposhit i përfshirë në biznes me naftë Djali i kryetarit të komunës së Karposhit të Shkupit edhe pse në moshë të re ka arritur të bëj biznes duke përfituar qin
Sulmohet gruaja e reformatorit të VMRO-së Sot pasdite është sulmuar gruaja e njërit prej nismëtarëve për reforma në VMRO-DMPNE, Peter Bogojeskit. Sulmi ka ndod
Truproja e Mijallkovit dhunon një grua në prani të policëve Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gr
Kryetari i Karposhit: Zaev më kërkoi 250 mije euro (VIDEO) Kryetari i Komunës së Karposhit, Stevço Jakimovski, ka publikuar skandal të ri në të cilin thotë se është involvuar lide
Ndotja e ajrit, Ramadani: Këtu më mirë mos marrësh frymë fare "Disa qytete ta marrin frymën nga bukuria, ktu në disa qytete më mirë të mos marrish frymë aspak". Kështu shkruan në
Kryetari i Komunës së Karposhit pëson atak kardiak Kryetari i Komunës së Karposhit Stevço Jakimovski eshte derguar me urgjence në një spital privat në Shkup, pasi ka pesua
Aksident në Kumanovë–Kriva Pallankë, dy të lënduar Dy persona janë lënduar, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të ndodhur sot në magjistralen Kumano
Zhernovski: Po mos të ishte Cërvenkovski, nuk do të fitoja “Po mos të ishte Cërvenkovski, nuk do të fitoja në Qendër”. Kështu ka deklaruar kryetari i komunës Qendër, Andrej Zherno
Vendparkimi në qëndrën tregtare, kryetari i Karposhit përplaset me një qytetar Kryetari i Komunës së Karposhit Stevço Jakimovski, për pak sa nuk është përplasur fizikisht me një person që kishte park
Detaje rreth rrahjes së djeshme në Karposh 4 Shkup Policia ka informuar se dje në lagjen Karposh 4 në Shkup ka ndodhur një rrahje brutale mes të rinjve, ku janë përdorur e
Edhe Juri Gagarinit i bëjnë përmendore në Shkup (FOTO LAJM) Pas të gjithë përmendorëve masive në Shkup, edhe kozmonautit rus, Juri Gargarin kanë vendosur ti ngrenë një përmendore n
"Apriliarda 2014" nën moton "Shkupi qesh" Në sheshin "Maqedonia" në Shkup sot do të mbahet manifestimi "Apriliada 2014" në të cilën do të marrin pjesë të gjitha s
Edhe shqiptarë në partinë e Buçkovskit! "Aleanca Qytetare për Maqedoninë Pozitive", është emri i Lëvizjes së re politike, promovimin e të cilës e ka paralajmëru
Jakimovski ndalon tubimin e LSDM në Karposh Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë (LSDM) ka reaguar ndaj vendimit të kryetarit aktual të Komunës Karposh dhe kandidat