999 rezultate për

karim

Zhbllokohen shifrat në Bernabeu, Reali kalon në avantazh (VIDEO) Reali i Madridit ka kaluar në avanatzh ndaj Levantas në ndeshjen që po zhvillohet në Bernabeu, shkruan Albeu.com. Ësh
Vajza e ish- presidentit paguan 1 miliar euro në këmbim të lirisë Vajza e ish-presidentit të Uzbekistanit, Islam Karimov, për një periudhë i shumë pushtetshëm përpara se të humbiste priv
Prinderit e detyruan vajzën të jetojë si djalë Në shikim të parë, 13-vjeçari Mangal Karimy mund të jetë çdo djalë që jeton në një fshat të vogël në Afganistanin perënd
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Alaves (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Alaves në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është Karim Benzema në minutën
Benzema i pandalshë, Reali dyfishon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar rezultatin ndaj Gironas në stadiumin "Municipal de Montilivi". Është përsëri sulmuesi franc
Real Madrid gjen pasuesin e Karim Benzemas Real Madrid ka shprehur interesim për sulmuesin e Eintracht Frankfurt, Luka Jovic i cili është i huazuar nga Benfica
Reali shënon edhe golin e tretë ndaj Espanyolit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium". Është përsëri sulmuesi francez, Karim Benze
Karim Benzema shmang operimin në gishtin e lënduar Karim Benzema do të shmang operimin e gishtit të tij të vogël, pasi që testet mjekësore kanë treguar se lëndimi mund të
Duken si engjëj, por këta dy vogëlush u vranë dhe dogjën nga nëna e tyre Elena Karimova, dyshohet se ka mbytur vajzën, Khadizha 4 vjeçe dhe djalin Suleiman, 2 vjeç, në pjesën e pasme të makinës
Benzema shkruan historinë te Real Madridi Karim Benzema dalëngadalë po shkruan emrin e tij te legjedat e Real Madridit. Në ndeshjen kundër Plzen francezi shën
"Newcastle refuzoi Luka Modric dhe Karim Benzema" Ish-trajneri i Neëcastleit, Kevin Keegan, në librin e tij të publikuar së fundmi, hedh akuza mbi drejtuesit e Neëcastel
Tjetër penallti në Girona-Real, ja kush e gjuan (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi kundër Gironas dhe sërish kanë shënuar nga penalltia. Këtë herë nuk ishte Ramos ai që
Gjeniu 11-vjeçar Ndodh që edhe një 11 vjeçar, të bëjë krenar një kontinent të tërë. Karim, vogëlushi nga Afrika, ndan pasionin dhe talent
Formacionet zyrtare: Iran - Spanjë Irani dhe Spanja do të luajnë sot ndeshjen e dytë të Grupit B në Kupën e Botës. Spanja kërkon fitoren me çdo kusht q
Reali ofron shifrën rekord për Kane Ai po shkëlqen me Tottenham dhe tani mund të veshë bluzën e Real Madridit duke filluar nga sezoni i ardhshëm. "Don B
Reali fiton pastër ndaj Las Palmasit (VIDEO) Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Las Palmasit në "Estadio de Gran Canarina", ndeshj
STATISTIKË / Karim Benzema 100 ndeshje me Realin në Champions League Sfida që po zhvillohet në Paris është e veçantë për sulmuesin francez Karim Benzema. Për sulmuesin e Real Madridit kjo ë
"Këto janë momente të vështira, ai nuk i meriton ato vërshëllima" Karim Benzema është kthyer nga lëndimi në ndeshjen ndaj Deportivo La Corunas, ku gjatë hyrjes në lojë ai u vërshëllye ng
Karemani nga zyrat e reja në Tetovë: BESA do të jetë më e fuqishme se më parë Lëvizja Besa ka përuruar zyrat e reja të degës së saj në Tetovë ku morën pjesë ushtruesi i detyrës kryetar i kësaj parti
Nëna iu vra ndërsa ai humbi syrin në luftë, fëmija bëhet simbol i masakrës së Damaskut Karim Abdel Rahman, një fëmijë i Sirisë që humbi syrin e majtë dy muaj më parë në një sulm të artilerisë, është bërë sim