E FUNDIT/ Koronavirusi i merr jetën 21 vjeçares tek Infektivi
999 rezultate për

kardashian

Pas tradhtive të njëpasnjëshme, Khloe Kardashian fal sërish basketbollistin (FOTO LAJM) Khloé Kardashian dhe Tristan Thompson e kanë gjetur rrugën e kthimit tek njëri-tjetri. Një burim për People, tha se a
36-vjetori i bujshëm, brenda super festës së ditëlindjes së Khloe Kardashian (FOTO LAJM) Ylli i “Keeping Up ëith the Kardashians”, Khloe, festoi 36-vjetorin e lindjes së saj. Megjithëse në kohë pandemie, bu
Do të jetë trendi i verës? Kim Kardashian ndryshoi look dhe duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Meqë kishte ardhur momenti për ndryshimin e radhës, Kim vendos të shndërrohet në kokëkuqe. Para se të mendoni që janë pa
Po ndahet nga Kanye West? Kim Kardashian reagon për herë të parë (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, ylli i "Keeping up with the Kardashians", Kim Kardashian dhe bashkëshorti, Kanye West janë pë
Feston ditëlindjen e 36, të gjithë po flasin për super look-un e Khloe Kardashian (FOTO LAJM) Ditëlindja e 36-të e Khloe Kardashian e ka gjetur miliarderen me një “look” të ri. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj disa
Të mahnitur nga beli i hollë i Kim Kardashian? E gjitha falë një korseje (FOTO LAJM) Kim Kardashian zbulon belin super të hollë, veshur me një korse që nxjerr edhe më shumë në pah format e saj. 39-vjeçarja
Shitje rekord, maskat e Kim Kardashian bënë namin në treg (FOTO LAJM) Në pak më pak se 30 minuta, fansat blenë maskat e reja për t'i veshur në gjatë pandemisë në vazhdim. Biznesmenja, 39
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar
Influencojnë botën, shifrat e çmendura që shpenzojnë motrat Kardashian për bukurinë (FOTO LAJM) Nëse Kardashians janë inspirimi juaj i bukurisë, është më mirë të keni xhepa të thellë. Kim Kardashian, Kylie Jenner dhe
Mos po ju bëjnë sytë?! Është Nora dhe jo Kim Kardashian (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtarett më të dashura dhe të komentuara në mediat rozë. Nora Istrefi, gjithmonë ka mbërthyer fa
Mike apo rivale? Shoqja rivalizon Kim Kardashian me të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka pozuar sot në bikine derisa ju ka sugjeruar ndjekësve të saj që “të s
Për të gjithë që menduan se janë ndarë, Kim Kardashian publikon foton intime me Kanye West (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur se çifti i famshëm, Kim Kardashin dhe Kanye West nuk i kanë aspak mirë gjërat mes tyre. Po
Janë bërë "gazi botës", ratet kur motrat Kardashian-Jenner kanë dështuar me Photoshop-in (FOTO LAJM) Duke qenë familja më e famshme në botë, të gjithë sytë janë vazhdimisht në çdo lëvizje që Kardashian dhe Jenner bëjnë.
Pasojat e karantinës, Kim Kardashian dhe Kanye West po kalojnë krizë në çift? (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West e kanë kaluar karantinën në Los Angeles dhe çdo gjë ka shkuar mirë mes çiftit ndonëse anga
E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Khloe Kardashian reagon publikisht (FOTO LAJM) Fotot e fundit të miliarderes së njohur, Khloe Kardashian kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet. Shumë prej fansave të
"Pushtojnë" rrjetin, por këto foto nxorrën bllof vajzat Kardashian-Jenner (FOTO LAJM) Prej vitesh, vajzat e familjes Kardashian pushtojnë rrjetet dhe tabloidet në mbarë botën por ajo çka ka rënë në sy në fo
Poza të nxehta pranë makinës luksoze, Kim Kardashian tregon edhe njëherë "pikat e forta" (FOTO LAJM) Kim Kardashian nuk ngurron të shfaqë anën e saj të egër edhe gjatë ditëve të karantinës. 39 vjeçarja ka “tërbuar” 171 mi
Shitje rekord, maskat e Kim Kardashian bëjnë namin në treg (FOTO LAJM) Në pak më pak se 30 minuta, fansat blenë maskat e reja për t'i veshur në gjatë pandemisë në vazhdim. Biznesmenja, 39
Rrjeti mbetet "pa fjalë", publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM) Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian
Kim Kardashian "çmend" nga shtëpia në Malibu, zhvishet dhe tregon super format (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka zbuluar ditët e fundit se zgjohet herët për të nisur stërvitjen përpara orës 7 të mëngjesit, në shtëpi