999 rezultate për

kapja

Arrestohen tetë persona, çfarë i penalizoi dhe kapja e tyre në flagrancë Policia e Tiranës ka vijuar punën për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Janë arrestuar 8 perso
Kapja e vëllezërve Çala, Sandër Lleshaj ka një mesazh të fortë për krimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për arrestimin e dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar për supe
4 modele flokësh që iu bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë! A e dini se në disa raste mënyra se si stiloni flokët tuaj mund t’u bëjë të dukeni më të mëdha në moshë? Po stili i flok
4 modele flokësh, të cilat iu bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë! A e dini se në disa raste mënyra se si stiloni flokët tuaj mund t’u bëjë të dukeni më të mëdha në moshë? Po stili i flok
"Dikur kapja peshq e rosa, sot ka vetëm pallate", banori kërkon arrestimin e Dakos (VIDEO) Edhe pse ka kaluar më shumë se një muaj nga tërmeti që tronditi Shqipërinë në 26 nëntor, shumë banorë vazhdojnë të mbete
I shpallur në kërkim për shpërdorim detyre, kapet ish-efektivi i FNSH Policia në Shkodër ka ndaluar një shtetas të shpallur në kërkim për shpërdorim detyre. Nga strukturat e Drejtorisë
Kapja e vëllezërve Basho, reagon Lleshaj Ditën e sotme Policia ka ndaluar shtetasin Tesilvan Basho dhe vëllain e tij Stalino Basho në Selenicë të Vlorës. Pas
Blindohet Vlora, pritet kapja e 10 personave të rrezikshëm Ditën e sotme Policia ka ndaluar shtetasin Tesilvan Basho dhe vëllain e tij Stalino Basho në Selenicë të Vlorës. Menj
DETAJET/ Kapja e 617 kg "të bardhe" në Brazil, zbardhen detaje për mallin e "KF Elbasani" Një sasi rekord prej 617 kg kokainë është kapur brenda një kamioni në Brazil teksa autoritetet bëjnë me dije se janë arr
Kapja e 700 kg kanabis shqiptar në Itali, reagon Policia e Shtetit Në lidhje me një lajm të publikuar në media për ekzekutimin e disa urdhër arresteve në Itali, sqarojmë se: Sot më dat
Habitën botën, si duken sot binjaket që i bënë të gjithë të buzëqeshin Të gjithë i mbajnë mend dy binjaket të cilat në momentin e lindjes ishin të kapura për dore. Ato që nga lindja qëndr
Nesër filon kapja e qenve endacakë në Kosovë Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë ka njoftuar të gjithë qytetarët e Republikës se Kosovës, se nga nesër do të fillojë
Blindohet vendi, pritet kapja e "peshqve të mëdhenj" Krimet e Rënda janë hedhur në aksion për të goditur një grup trafikantësh droge në Shqipëri. Nga raportimet e para m
Kapja e 20 milionë euro drogë në Adriakit, italianët zbulojnë detajet Janë zbardhur detajet e operacionit të ekzekutuar më datë 30 prill në ujërat e Adriatikut ku u sekuestrua një gomone më
4 modele flokësh, të cilat iu bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë! A e dini se në disa raste mënyra se si stiloni flokët tuaj mund t’u bëjë të dukeni më të mëdha në moshë? Po stili i flok
Intervista, kapja e hajdutëve që vodhën 100 milionë nuk i gëzon të dëmtuarit Janë kapur nga policia dy autorë të cilët vodhën 110 milionë lekë të vjetra por kjo nuk i ka gëzuar të dëmtuarit. Ata ka
Kapja e dy patentave dhe 863 mijë eurove, nis hetimi pasuror ndaj Tahirit Njësia antikorrupsion pranë Prokurorisë se Krimeve të Rënda ka nisur një hetim pasur ndaj ish-ministrit Saimir Tahiri dh
Skandali tjetër që ka mbetur në hije nga kapja e patentave të Tahirit në Elbasan E gjithë vëmendja e opinionit publik është e përqendruar tek fakti se përse ndodheshin në makinën e një biznesmeni paten
Lindi me një sëmundje të pazakontë, 9-vjeçarja rrezikon të vdesë (FOTO LAJM) Një vajzë nëntëvjeçare mund të vdesë në çdo moment duke u ndeshur me sëmundjen vdekjeprurëse që i ka prekur lëkurën në t
Kapja e 2.3 tonëve drogë në Itali, Basha sulmon ashpër Ramën Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sot në lidhje me sasinë e madhe të drogës të kapur gjatë natës në Itali. Për kr