999 rezultate për

kapiteni

"Leo Messi e do Barçën", Laporta flet për të ardhmen e kapitenit Kanidati për president i Barcelonës, që në fakt e ka pasur këtë pozicion të lartë në klubin katalanas edhe në të kaluarë
Kapiteni legjendar, Lorik Cana uron për festën e 28 Nëntorit (FOTO LAJM) Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana ka uruar për festën e 28 Nëntorit të gjithë shqiptarët. Sot, 108 vjet më
"Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë", ky është postimi emocionues i djalit të Maradonës (FOTO LAJM) "Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë". Me këtë fjali, të postuar në Instagram, Diego Armando Maradona Junior
Kapiteni i Kosovës infektohet me koronavirus Amir Rrahmani, kapiteni i Kosovës dhe mbrojtësi i Napolit, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se 26-vjeçari
Reja: Na shërbeu shumë kjo ndeshje, të rinjtë më pëlqyen Edoardo Reja u shfaq shumë i kënaqur pas vëllazërores që Shqipëria fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Kosovës. Trajneri i kuqe
Shiriti i kapitenit ikën nga Hysaj, "gradohet" Berisha Në konferencën e djeshme për shtyp, trajneri Edi Reja është shoqëruar nga portieri Etrit Berisha për t’iu përgjigjur int
Kapiteni i Rusisë përjashtohet nga kombëtarja, publikoi video duke masturbuar (VIDEO) Kapiteni i Kombëtares së Rusisë, Artem Dzyuba është përjashtuar nga skuadra për ndeshjet e muajit nëntor. Dzyuba publ
Kapiteni i Tottenham paralajmëron Liverpoolin: Jemi për titull Ylli i Tottenhamit, Harry Kane mendon se janë të gatshëm të ‘luftojnë’ për titullin e Premierëligës. Liverpooli edici
"Mbytet" nga pyetjet për rënien e Messit, Koeman mbron kapitenin nga kritikat Ronald Koeman u paraqit në një konferencë për shtyp këtë të premte, në prag të ndeshjes Barça-Betis. Këto ishin reflekti
"Çohu bir ku**e, çohu, ndali të bërtiturat si një mi", kamerat denoncojnë sherrin Ramos-Hakimi (VIDEO) Ju kurrë nuk mund ta akuzoni Sergio Ramos si lojtar të ndrojtur, përkundrazi. Kapiteni i Real Madridit është kapur n
Udinese barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit, vendasit kanë arritur të barazojnë në fillimin e pjesës
Kapiteni i Atalantës zbulon pse Ilicic ra në depresion Futbollisti slloven Josip Ilicic humbi fundin e sezonit të kaluar sepse nuk ishte gati të luante për shkak të problemeve
Real Madridi nuk është gati ti ofrojë një kontratë afatgjate kapitenit të skuadrës Sergio Ramos sheh veten para një udhëkryqi të madh. Qendërmbrojtësi spanjoll, i cili mban shiritin e kapitenit te sku
Kapiteni i Milanit pranë një marrëveshje të re me klubin ‘Calciomercato’ raporton se Milan dhe Romagnoli janë gati që nënshkruajnë marrëveshjen për vazhdimin e kontratës. ‘Ro
Dortmund kalon në avantazh ndaj Hoffenheim (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim pa gola, Dormund ka arritur të shënoi në të dytën. Është kapiteni Reus që
Kumbulla: Te Roma qeshim pafund, kapiteni ynë do rikthehet të jetë vetvetja Marash Kumbulla në fundin e merkatos arriti të transferohet në një klub të madh në Serie A dhe Roma e mirëpriti, duke e
Media spanjolle: Juventus troket në derën e Sergio Ramos, gati ta oferta për ta bashkuar me Ronaldon Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja. Është “El Chiringuito TV” ai që njofton të gjithë për një kalim të mundshëm të Se
Hysaj, Rrahmani dhe lojtarët e tjerë të Napolit dalin negativ në testet për Covid-19 Amir Rrahmani, Elsi Hysaj dhe bashkëlojtarët e tyre në Napoli kanë dalë negativë në testimin për koronavirus të martën,
Milani merr një super lajm para derbit, kapiteni do të jetë gati Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli është shëruar plotësisht nga dëmtimi dhe është në dispozicion për derbin e qytetit
Chiesa krijon "furtunë" te Fiorentina, shpërthen drejtori sportiv: Hoqëm një barrë, shiriti i kapitenit ishte gabim Juventusi siguroi një nga xhevahirët e Serisë A në ditën e fundit të merkatos, duke bërë goditjen e radhës me një talent