999 rezultate për

kanye

Si arriti Kanye "ta sillte në jetë" të atin e Kim-it? ǒjanë hologramet dhe si funksionojnë (VIDEO) Kanye West i bëri bashkëshortes së tij, Kim Kardashian një dhuratë të pazakontë për ditëlindje. Ai i mundësoi një “takim
Dhurata më e veçantë ndonjëherë, Kanye i "zbret" babain nga Parajsa Kim Kardashian (VIDEO) Kanye West i ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet për ndarjen nga Kim me super dhuratën që i ka bërë për ditëlindje.
Kim Kardashian shpërthen në lot gjatë intervistës: Kam folur për këtë temë (VIDEO) Kim Kardashian po kalon disa muaj të vështirë në aspektin personal dhe profesional. Marrëdhënia e saj me Kanye West ësht
Ka bërë gati divorcin? Fotot joshëse të Kim Kardashian zbuluan marrëdhënien me Kany (FOTO LAJM) Lidhja e Kim Kardashian dhe Kanye West ka qenë nën vëzhgim pas raportimeve se ata mund të divorcohen. Por disa fotogr
Me bikini minimaliste, Kim Kardashian ia bën më të vështirë ndarjen Kanye West (FOTO LAJM) Pavarësisht se po kalon një periudhë krize në martesën e saj me Kanye West, Kim Kardashian, vijon që të fokusohet te vet
"Arratisen" bashkë me fëmijët, Kim dhe Kanye në tentativë për të shpëtuar martesën (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West raportohet se kanë ndërmarrë një udhëtim, si një përpjekje për të shpëtuar martesën e tyre
Kanye i kërkoi falje, por Kim Kardashian e ka vendosur: Kërkon divorcin Duket se telenovela me Kim Kardashian dhe Kanye West do vijojë të ketë shumë seri. Takimi i tyre më herët këtë javë në C
Duke qarë dhe e rraskapitur, zbulohet çfarë i tha Kim Kanye në makinë (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West janë takuar së bashku për herë të parë që nga tubimi i fushatës në Karolinën e Jugut një j
Duke qarë dhe e rraskapitur, fotot nga takimi i Kim Kardashian dhe Kanye West (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West janë takuar së bashku për herë të parë që nga tubimi i fushatës në Karolinën e Jugut një j
Del fotoja e tradhtisë? Kim Kardashian kapet me reperin e njohur (FOTOLAJM) Reperi amerikan, Kanye West, së fundmi ka akuzuar bashkëshorten e tij Kim Kardashian për tradhti. Pas deklaratave të
Pendohet Kanye West, bën deklaratën e papritur dhe i kërkon falje Kimit (FOTO LAJM) Një ditë pas deklaratave për abortin, Kanye West shpërtheu me disa postime në Twitter ku foli për reagimin e Kim Kardash
Dhëndri e ofendoi publikisht, reagimin injorues i mamasë së Kim Kardashian (FOTO LAJM) Mamaja e Kim Kardashian, Kris Jenner, ka vendosur që të thyej heshtjen për herë të parë pas dramës që shkaktuan postimet
Deklaratat e forta të Kanye West, reagon Kim Kardashian (FOTO LAJM) Përgjatë këtyre ditëve, reperi i njohur Kanye West ka shokuar rrjetin me deklaratat e tij të vazhdueshme në Twitter. Kan
Reperi i shokon të gjithë: Gruaja dhe vjehrra donin të më mbyllnin në spital psikiatrik (FOTO LAJM) Kanye West ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e tij në Twitter me mesazhet misterioze e të çuditshme kundrejt Kim Kard
Dikur me probleme me depresionin, Kanye West kandidon për President në SHBA Besojeni ose jo, por Kanye West deklaroi në Tëitter kandidaturën e tij për t’u bërë presidenti i ardhshëm i Shteteve të
Po ndahet nga Kanye West? Kim Kardashian reagon për herë të parë (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, ylli i "Keeping up with the Kardashians", Kim Kardashian dhe bashkëshorti, Kanye West janë pë
Për të gjithë që menduan se janë ndarë, Kim Kardashian publikon foton intime me Kanye West (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur se çifti i famshëm, Kim Kardashin dhe Kanye West nuk i kanë aspak mirë gjërat mes tyre. Po
Pasojat e karantinës, Kim Kardashian dhe Kanye West po kalojnë krizë në çift? (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West e kanë kaluar karantinën në Los Angeles dhe çdo gjë ka shkuar mirë mes çiftit ndonëse anga
Kim dhe Kanye ngren padi 10 milion dollarëshe ndaj ish-truprojës: Deklarata të rreme Kim Kardashian dhe Kanye West kanë kërcënuar ish truprojën e tyre me një padi multi miliona dollarë-she, pasi ai i ekspo
Me fiksime? Ish-truproja tregon për rregullat e çuditshme që vendoste Kanye West Ish-truproja e Kanye West tregoi së fundmi për disa nga “rregullat qesharake” që duhet të ndiqte teksa punonte me reperi