999 rezultate për

kante

30 mijë USD për në SHBA e Kanada, sa vite burg rrezikon grupi i trafikantëve Grupi i strukturuar kriminal i cili kontrabandonte njerëz drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në këmbim të vlerave
Kante bëhet objekt tallje në internet, francezi i dhuron golin Arsenalit (VIDEO) Futbollisti i Chelsea N’Golo Kante është objekt talljeje në rrjetet sociale për golin e shënuar nga Arsenali në derbin e
MEKSIKË/ Kartelet e drogës ekzekutojnë 10 muzikantë 10 muzikantë janë bërë "pre" e një sulmi të karteleve të drogës në Meksikë, duke mbetur të vdekur në vend. Muzikantët
Kampionati Botëror për femra me ski, Albeu.com ju sjell pamjet më pikante (FOTO LAJM) Në datat 17 dhe 18 janar u zhvilluan garat me ski në Serstirere të Italisë për Kampionatin Botëror për femra. Fotor
Ylli i NBA hap shkollë për fëmijët në nevojë Enes Kanter është një nga basketbollistët më të mirë të NBA. 27-vjeçari me origjinë turke por i lindur në Zyrih, është p
Pikantet e futbollit shqiptar gjatë 2019-ës Gjatë vitit 2019 ndodhën ngjarje të rëndësishme në futbollit shqiptar, ku ndër më kryesoret është shpallja e Partizanit
"Një orë e më parë", Berisha "shpërthen" me memen pikante ndaj Ramës (FOTO LAJM) Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale një fotomontazh në të cilin shikohet portreti i kryeministrit Edi Rama por në
Top-formacionet më të shtrenjta Vlera e një lojtari varet nga shumë faktorë. Lëndimet, mosha, trajektorja, pozicioni në të cilën luan apo edhe detaje të
Foto pikante! Kodheli sharmante, Cakaj mbi peshë e Veliaj me biçikletë (FOTO LAJM) Me largimin e opozitës nga Kuvendi, maxhoranca ka fituar edhe më shumë peshë e prezencë në Kuvendin e Shqipërisë. Nga
Pjesë e grupit të trafikantëve, kapet bashkëpunëtori i 7 të burgosurve Një 37 vjeçar i cili akuzohet për “Shfrytëzim prostitucioni” u ndalua nga policia pas hetimit që iu bë grupit ku ky i fu
Nëse vuani nga prostata, bëni mirë t'ua harroni shijen këtyre ushqimeve Mjekët e quajnë hiperplazi beninje të prostatës ose BPH, por gjerësisht njihet si zmadhim i prostatës. Meshkujt me fakto
Vendosën të djegin anijen me 1.5 ton "mall" dhe të hidhen në det, humbin jetën 3 trafikantë (FOTO LAJM) 12 iranianë u ndaluan në Mozambik, pasi po transportin drogë me anije drejt provincës veriore të Cabo Delgado. Anija
EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të ndeshjes Torino-Fiorentina (FOTO LAJM) Torino fitoi 2-1 në shtëpi ndaj Fiorentinës. Skudra torineze tashmë duket se ka kaluar krizën e disa javëve më parë
PSG-ja refuzohet edhe nga Kante, kjo është arsyeja Jo vetëm Eden Hazard eka refuzuar PSG-në. Të njëjtën gjë ka bërë edhe N’Golo Kante. Mesfushori fantastik është pjesë e C
EKSKLUZIVE/ Albeu.com ju sjell pamjet më pikante të sfidës Torino-Inter (FOTO LAJM) Dje në mbrëmje u luajt sfida mes Torinos dhe Interit me zikaltërit që fituan 0-3 në transfertë. Fotoreporteri i Albeu
Man City barazon rezultatin ndaj Chelsea (VIDEO) Fantastike ndeshja mes Man Cityt dhe Chelsa në "Etihad Stadium". Miqtë kaluan të parët në avantazh në minutën e 21' m
Shkatërrohet banda e trafikantëve në Francë, si funksiononte klani shqiptar Policia franceze i ka dhënë fund një grupi shqiptarësh të cilët trafikonin lëndë narkotike në Francë. Kjo bandë, furn
Vajza e divorcuar e djemtë trafikantë, pse iu vu tritoli banesës në Gjirokastër? Mbrëmjen e sotme në fshatin Shtëpez, të Bashkisë Gjirokastër, në një banesë ka shpërthyer një tritol. Burime për medi
"Zbërthehet" grupi i trafikantëve në Athinë, mes 22 të prangosurve edhe 2 shqiptarë Një megaoperacion është zhvilluar në Greqi. 22 persona janë arrestuar, mes tyre edhe 2 shqiptarë, të cilët akuzohen s
EKSKLUZIVE/ Momentet më pikante të super ndeshjes Torino-Juventus (FOTO LAJM) Momentet më pikante të derbit, Torino-Juventus vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com nga Italia, Nderim Kaceli. 'Zonja