Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

kandic

Aktivistja serbe rrëfen si serbët vranë avokatin shqiptar me djemtë e tij Aktivistja më e njohur serbe për të drejtat e njeriut, Natasha Kandic, themeluese e Fondit për të Drejtën Humanitare, fl
Kandiç: Serbia u soll në mënyrë perverse ndaj Kosovës për Interpolin Themeluesja e Fondit për të Drejtën Humanitare, Natasha Kandiç, ka thënë se Serbia ka përdorur metoda perverse kundër an
Tmerrohet nusja! Stresi i dasmës i shkakton sëmundjen e pazakontë (FOTO LAJM) Një nuse e fiksuar pas detajeve të saj të dasmës pësoi një gjendje shoku kur vuri re se në trupin e saj po përhapesh njo
Arrestohet një kosovar i dyshuar për lidhje me ISIS Mediat serbe shkruajnë sot se është arrestuar personi shumë i kërkuar nga Amerika, Mirsad Kandiç. 36 vjeçari nga Peja ka
Kandiç: Ka nisur hetimi ndaj gjeneral Dikoviç për krimet në Kosovë Në bazë të akuzave për vepër penale nga ana e Fondit për të Drejta Humanitare, Prokuroria për krime lufte e Serbisë ësht
Kandiç: Krimet e Serbisë dëshmojini me fakte Natasha Kandic, koordinatore e projektit ‘Libër Kujtimi i Kosovës’ i Fondit për të Drejtën Humanitare, ka thënë në Rubik
Kandic: Nuk ka fakte për akuzat ndaj Oliver Ivanovic Natasha Kandic, koordinatorja në Komisionin Rajonal për të gjitha krimet e luftës, e cila deri tani ishte kryetare e Fon
Kandiq: Gërmimet në Rashkë nuk duhej të ndaleshin Drejtuesja e Fondit për të Drejtën Humanitare në Beograd, Natasha Kandic, ka vlerësuar se bisedimet mes Kosovës dhe Serb
Kandic zbulon prova kundër gjeneralit serb Qendra për të Drejtën Humanitare në Beograd ka publikuar një dokument që thotë se shefi i ri forcave serbe ka përgjegjës
Dikovic nuk i pengoi krimet në Kosovë Kryetarja e Fondit për të Drejta Humanitare, Natasa Kandic, ka deklaruar se shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë
Kandic: Ahtisaari plan for Kosovo should be adopted Director of the Humanitarian Law Center Natasa Kandic says Serbia should adopt the plan for Kosovo drafted by Finnish di
Kandic: Serbia has committed crimes, how dares it to claim Kosovo "All those who have committed war crimes in the former Yugoslavia, no matter which nationality they belong, must not be
Kandic: Te behet presion mbi Serbine per te humburit "Tani duhet klimë, në të cilën, përmes së vërtetës dhe drejtësisë mbi
Kandic: Serbia duhet te ndryshoje qendrimin ndaj Kosoves Drejtuesja e Fondit për të Drejtën Humanitare, Natasha Kandiq, në një intervistë për