999 rezultate për

kanĂ

Gjenden mijëra fara kanabisi dhe fishekë në Vlorë Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin Shkëlqim Isufajn, 46 vjeç pasi në banesën e tij ju gjet drogë dhe f
Shqiptari kapet brenda fermës së kanabisit në Britani, plagoset gjatë tentativës për tu arratisur Një i ri shqiptar është arrestuar nga autoritetet britanike pasi punonte në një fabrikë kanabisi. Bëhet fjalë për sht
Basha: Rama humbi betejën me kanabizimin, Shqipëria u bë vend origjine Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një video të shpërndarë në rrjetet sociale, shkruan se Edi Rama ka më
Pas përmbytjeve katastrofike, "thahet" Venecia (VIDEO) Një baticë e jashtëzakonshme bëri që kanalet e famshme të Venecias pothuajse të thahen plotësisht me nivelet e ujit arri
Shkatërrohet banda italo-shqiptare në Spanjë, sekuestrohen 300 kg kanabis Në kuadër të operacionit Vergel , agjentët e Policisë Kombëtare spanjolle kanë shpërbërë në qytetin Fuengirola (Malaga)
400 mijë paund kanabis, dy shqiptarët burgosen në Britani: Jemi shfrytëzuar! Dy burra shqiptarë të cilët u “shfrytëzuan pamëshirshëm” dhe u vunë në punë në një fermë të madhe kanabisi të ngritur br
Aksident mes dy makinave në Elbasan, njëra përfundon në kanal (VIDEO) Dy makina janë përfshirë në një aksident në Elbasan, pranë Metalurgjikut. Njëra prej tyre ka përfunduar në kanal, ndë
Drogë dhe fara kanabisi, policia arreston 26-vjeçarin në Lazarat Policia e Gjirokastrës ka goditur një rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Gjatë një aksioni të fu
Kapet 47 vjeçari që kultivonte fara kanabisi në Bulqizë Një 47-vjeçar nga Bulqiza është arrestuar pasi gjatë kontrollit në shtëpi iu gjetën 1.2 kg lëndë narkotike kanabis sativ
Artan Hoxha harron atentatet dhe arat me kanabis, pozon si rrallëherë krah bashkëshortes Gazetarin investigativ Artan Hoxha jemi mësuar ta shohim nga televizioni apo rrjetet sociale tek akuzon mafiat, zbardh d
Jo vetëm Meghan dhe Herry, vilat në Kanada një fiksim i ri për VIP-at (FOTO LAJM) Jo vetëm Meghan dhe Herry janë fiksuar pas Kanadasë, vilat e ndërtuara buzë liqeneve po tërheqin shumë persona publik. M
Shqiptari habit kur u kap duke korrur kanabisin: Nuk e dija që është i jashtëligjshëm Një tjetër shqiptar është vënë në pranga teksa është kapur në një nga shtëpitë e barit në Hollandë. I dyshuari 54-vje
"Mbushte malet me kanabis", arrestohet 44 vjeçari në Mat Një 44-vjeçar është vënë në prangat e policisë në Mat për kultivim lëndësh narkotike. Për L (A). T. banues në Ulëz, G
Kapet 22 vjeçari në Vlorë me fara kanabisi Policia e Vlorës ka arrestuar një 22-vjeçar pasi u kap me një sasi fara të dyshuara kanabis. Sipas policisë, E.R banu
Aksident i frikshëm në Lezhë, dy makina përfundojnë në kanal Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Lezhë. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në rrugën e
EMRI/ Kush është shqiptari që u kap në fermën 1 milion paund në Angli Një tjetër shqiptar është arrestuar në Britaninë e Madhe pasi është gjetur në një banesë ku ishte kultivuar një fermë ka
Autobusi përfundon në kanal, ndërrojnë jetë 40 persona Një aksident tragjik ka ndodhur në Indi ku një autobus ka përfunduar në një kanal në Madhya Pratesh. Mësohet se 40 ng
Kapen 500 kg kanabis shqiptar në Mal të Zi Ditwn e sotme policia malazeze ka sekuestruar 500 kilogramë kanabis të cilat vinin nga Shqipëria dhe kishin për destinac
Tërmeti i fuqishëm godet Australinë, alarm për tsunami Një tërmet me magnitudë 7.7 ka goditur ditën e sotme Australinë. Mësohet se epiqendra është në një zonë në juglindje të
Makina bie në kanal: 3 të plagosur, 1 në gjendje kritike Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Elbasan ku një makinë me targa greke ka dalë nga rruga dhe ka përfun