999 rezultate për

kammenos

Kamenos sheh ëndrra me luftë: Shqipërinë dhe Maqedoninë i kemi 20 minuta punë Panos Kammenos, ish-ministër i Mbrojtjes së Greqisë ka bërë një deklaratë plot kërcënime ndaj Shqipërisë dhe Maqedonisë
Dorëhiqet ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias raportohet të ketë dhënë dorëheqjen. Kjo lëvizje nga Kotzias, vjen një ditë
Kammenos propozon marrëveshje tjetër me Maqedoninë përveç emrit Ministri grek i Mbrojtjes ka propozuar nënshkrimin e marrëveshjeve me vendet fqinje, që do të shërbejë si barrierë ndaj
Kammenos kërcënon Ciprasin për paktin e emrit të Maqedonisë Ministri grek i Mbrojtjes është kundër marrëveshjes së emrit të Greqisë me Maqedoninë duke kërcënuar maxhorancën e brish
Ministri grek plas "bombën": Çamët janë kriminelë lufte! Ministri i Mbrojtjes së Greqisë, Panos Kammenos ka deklaruar se "çamët janë kriminelë lufte që kanë bashkëpunuar me nazi
Kammenos: Optimistë për zgjidhjen e çështjes së emrit me Shkupin Ministri grek i Mbrojtjes Kombëtare, Panos Kammenos shprehu optimizmin e tij për gjetjen e një zgjidhjeje të përshtatsh
Ministri i Mbrojtjes në Greqi: Djemtë shqiptarë ndihen grekë! Ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kammenos, ka komentuar deklaratat e fundit të kryeministrit shqiptar Edi Rama për marrë
I "forti" Kammenos në qendër të skandalit me 2 ton heroinë në Greqi Në mediat greke më datë 17.06.2017 ka qarkulluar lajmi i implikimit të drejtpërdrejtë të Ministrit të Mbrojtjes Kombëtar
Greece gets scared from Turkey and Albania Greek Defense Minister Panos Kammenos, stepped back and withdrew from his statements of war, relations with neighbors an
Mediat greke shpërthejnë ndaj emigranteve: T'i shporrim shqiptarët (FOTO) Një ditë pasi ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kammenos paralajmëroi zyrtarisht Shqipërinë “të mos guxojë të sfidojë Gre
Greece is ready for WAR with Albania and Turkey Greek Minister of Defense, Panos Kammenos threatened today Albania, when he mentioned a conflict with Turkey and Albania
Ministri i Mbrojtes së Greqisë kërcënon sërish Shqipërinë (FOTO & VIDEO) Një nga zyrtarët më të lartë grek, ministri i Mbrojtjes, Panos Kammenos ka vazhduar edhe sot duke bërë deklarata kërcënu
Hakerat sulm ndaj grekëve: Shqipëria etnike është afër Hakerat shqiptarë kanë sulmuar faqjen zyrtare e kryetarit të partisë “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos. Po të hapësh fa