999 rezultate për

kamer

E dashura e De Ligt "tërbon" rrjetin, zhvishet para kamerës (VIDEO) AnneKee Molenaar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. E dashura e Matajs De Ligt, ka postuar në "Instagram" një video
Me iPhone 11 pro e stativ në dorë, "kameramania" e Ramës del zbuluar nga "spiuni" (VIDEO) Prej kohësh moderatorja e njohur Anjeza Maja të themi se është bërë "krahu i djathtë" i kryeministrit Rama për transmeti
"Tmerri" i dyqaneve elektronike, kamerat nxjerrin zbuluar vjedhjen "huq" të të riut (VIDEO) policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor i koduar “Lenovo”, duke i dhënë fund vjedhjeve të 34 vjeccarit në kr
Fitoi 184 milionë franga në lotari, por kjo grua punon sërish kameriere Tetorin e kaluar u bë i njohur emri i saj në komunë, pasi që komuna e saj e vogël pati befasisht të ardhura të jashtëzak
DETAJET/ Qitësi hyri si burrë dhe doli si grua, si u vra Kastriot Reçi? Qitësi që vrau me një plumb në zemër Kastriot Reçin dy ditë më parë ka patur të gjithë kohën e nevojshme për përgatitjen
Gjesti fisnik, kamerieri në Prishtinë i dhuron dorëza plakut që kërkonte lëmoshë “Network Prishtina” është një prej grupeve me aktive në ‘Facebook’., ku publikohen kërkesa e ngjarje të ndryshme. Anë
Maskohet Dua Lipa, i bën kamer të fshehtë njerëzve në market (VIDEO) Dua Lipa ishte e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres dhe ata kanë përgatitur një kamerë të fshehtë për disa të panjohur
Breshëri plumbash mbi trupin e Guxim Gjyriqit, kamerat kapin momentin e eliminimit 47 vjeçari Guxim Gjyriqi u eliminua teksa po ecte drejt karburantit të tij, mbrëmjen e djeshme pak para mesnate. Mëso
Iphone 12 do jetë shumë i veçantë LetsGoDigital njofton se Iphone 12 do të jetë shumë i veçantë. Kompania do t’a bëjë një iPhone ku kamera e përparme
Sekretet nga fotografia e familjes mbretërore për këto festa Dje, princ Harry dhe Meghan Markle publikuan kartolinën e parë të Krishtlindjes së bashku me bebushin Archie. Siç mund t
A u dhunua Laert Vasilin? Budina: Të hapen kamerat e Ministrisë së Brendshme Pas akuzave të aktorit Laert Vasili se është dhunuar nga aktorët e Teatrit, ka reaguar edhe regjisori Robert Budina.
Vetëm 17 vjeç shënon golin e parë në Seria A, talenti i Interit shpërthen në lot Sebastiano Esposito ka hyrë në historinë e skuadrës së Inter. 17 vjeçari vjeçari me golin e shënuar për zikaltërit në nd
Kamera kap një tufë derrash të egër në Gërmi (VIDEO) Një tufë derrash të egër është incizuar teksa lëvizte në Parkun e Gërmisë në Prishtinë në fund të muajit nëntor. Grup
Vendosi kamera në shtëpi, zbulon se shoqja e ngushtë i bënte "gjëmën" (VIDEO) Një nënë që jetonte vetëm është tronditur kur ka mësuar se kursimet e jetës po ja vidhte shoqja e saj e ngushtë. Ajo
"Rama show për të takuar njerëz", Fevziu: Kamerat nuk kanë pse e ndjekin pas Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar në “Mbrëmje në Abc”, me Mirela Milorin për të diskutuar për menaxhimin e situatës p
Si një kuti e zezë, kamera e BMW mban regjistrime në rast të aksidentit Në modelet e saj të fundit, BMW ka ofruar një opsion Drive Recorder që ruan pamjet nga kamerat e ndërtuara menjëherë dhe
Kamerat u prishin punë, tifozët shihen duke konsumuar drogë (VIDEO) River Plate mposhti para pak ditësh Newell’s në udhëtim me rezultatin 3:2, në ndeshjen e javën e 15-të të kampionatit ar
Klopp nuk do t'ia dijë për kamerat, zhbllokon hundët (VIDEO) Liverpooli fitoi bindshëm derbin "Merseyside" kundër Evertonit me rezultat 5-2. Trajneri i "të kuqve", Jurgen Klopp p
Nuk mbaronin lëkundjet, kamerat e sigurisë tregojnë sa zgjati në të vërtetë tërmeti i 26 nëntorit (VIDEO) Për shkak të mungesës së një baterie në IGJEUM, Shqipëria nuk ka të dhëna të matura për një ndër tërmetet më shkatërrues
Kafshët e ndjejnë tërmetin 3 javë para se të ndodhë! Sipas një studimi të ri kafshët janë në gjendje të ndjejnë diçka që njerëzit nuk munden. Duke ekzaminuar pamjet nga kame