E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

kalo

U largua me akuza të rënda, ministrja e Ramës takon menjëherë Kalon (FOTO LAJM) Ditën e sotme mjeku Tritan Kalo Kalo është larguar nga Komiteti Teknik i Ekspertëve. Këtë largim e ka bërë me dije v
Largimi nga Komiteti i Ekspertëve, Brataj: Shqipëria nuk ka vetëm Prof. Kalon dhe mua Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka folur lidhur me vendimin e Prof.Tritan Kalos për t’u larguar nga komiteti
Propagandë dhe dy standarde/ Politika përçan mjekët shqiptarë: Kalo largohet, Çomo krah Ramës Ditën e sotme mjeku i njohur Tritan Kalo ka bërë një deklaratë të fortë ku ka konfirmuar se nuk do të jetë më pjesë e Ko
Erion Dasho për dorëheqjen e Kalos: Veprim prej profesionisti! Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho ka komentuar vendimin e mjekut Tritan Kalo për t'u tërhequr nga pozicioni i tij
Tritan Kalo largohet nga Komiteti i Ekspertëve Mjeku i njohur Tritan Kalo prej ditës së sotme nuk do të jetë më pjesë e Komitetit të Ekspertëve. Bazuar në kritikat
Barça mes dramës përmbys Sevillën dhe kalon në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Edhe pse kishte humbur me rezultat 2-0 në ndeshjen e parë, Barcelona e ka përmbysur në ndeshjen e dytë Sevillan në Camp
Ylli shqiptar me ëndrra të mëdha: Dua ta tejkaloj edhe Didier Drogban Reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja po vazhdon me formë fantastike në Ligën e Holandës me skuadrën e
Bartomeu dhe zyrtarët e tjerë nuk dëshmojnë, do të kalojnë natën në paraburgim Ish presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dhe tre zyrtarë të tjerë të lartë të klubit kanë marrë të drejtën e ty
Londra kalon New York-un, kryeson listën me milionerë Londra ka kapërcyer New York-un me numrin më të lartë të milionerëve në botë, sipas një raporti që zbulon se sa para ka
E zëvendëson dot s*ksi palestrën? Seksi shpenzon mjaft nga energjia trupore. Aq sa, është krijuar ideja se një natë pasionante mund t’i zërë vendin njw di
Spektakël në "Olimpico", Milani kalon sërish në avantazh (VIDEO) Supersfida mes Romës dhe Milanit në Olimpico po dhuron mjaft emocione. Pasi Roma barazoi shifrat me Jordan Veretout,
Partizani kalon në avantazh ndaj Laçit (VIDEO) Partizani ka kaluar në avantazh ndaj Laçit. Në minutën e 45+1’Çinari kalon në avantazh kryeqytetasit. Një gol "made i
Kaloi operacionin e vështirë, Dafina tregon publikisht përkujdesjen e Dj Geek (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka realizuar një operacion së fundmi në gju dhe prej 5 javësh ka qenë duke u rikuperuar. Megjithëse nd
Tritan Kalo nxjerr zbuluar Ramën: Vendimet i merr qeveria, jo Komiteti i Ekspertëve! Mjeku i njohur Tritan Kalo me anë të një statusi në Facebook ka folur sërish mbi ditët e vështira që po kalon bota, sfid
Basha ia kalon Ramës, përlot zonjën me dhuratën e papritur: Me ty kryeministër!(VIDEO) Kryetari i PD Lulzim Basha ka surprizuar një zonjë për ditëlindje me një buqetë me lule. E përlotur ng surpriza, zonj
Napoli kalon në avantazh ndaj Granadas (VIDEO) Napoli e ka nisur mjaft mirë ndeshjen e kthimit ndaj Granadas. Skuadra e Gattusos ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Gra
Tentoi të kalonte kufirin me Benz të vjedhur në Suedi, arrestohet 23 vjeçari në Morinë Një 23 vjeçar është vënë në pranga në pikën kufitare të Morinës, për veprën penale "Trafikimi i mjeteve motorike". Po
"J'ua kalojnë dhe prindërit!", të rinjtë po bëjnë seks më rrallë dhe arsyeja është shqetësuese! Një studim i fundit ka treguar se gjithnjë e më shumë po ulet numri i marrëdhënieve seksuale në mesin e të rinjve, dhe s
"Kalon në tokën time", arrestohet 66 vjeçari që bllokonte rrugët e fshatit Policia e Tropojës ka arrestuar një 66-vjeçar të akuzuar për veprën penale “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transpor
Në kërkim nga shteti, Fjolla Morina me pushime në Dubai? (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina po kalon ditët më të bukura që mund të kaloj një i arratisur i drejtësisë. Madje në Ditën e