999 rezultate për

kallaku

Pas shumë vitesh mungesë, Bes Kallaku rikthen këngëtaren shqiptare (FOTO LAJM) Përveçse në aktrim, Bes Kallaku i është futur prej kohësh edhe muzikës. Kallaku, një ndër aktorët më të mirë të humorit
"Katunari Gangsta", Bes Kallaku sjell një tjetër hit (VIDEO) Artisti Bes Kallaku publikoi këngën e re KTG ose Katunari Gangsta. Kësaj here ai i këndon historisë së tij, ku nuk mu
"Bekuar qofsh", nis ndërtimi i shtëpisë së financuar nga Bebe Rexha në Bubq (VIDEO) Pas tërmetit të datës 26 nëntor, këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha vizitoi fshatin e Bubqit në të ci
Vajza e Bes Kallakut që vrapon pas deleve do t'ju shkrijë së qeshuri: Katunarja e babës (VIDEO) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, vajza e Bes Kallakut e dashuron fshatin. Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar
Futbollisti ironizon me Ramën: Ço edhe dy infermierë për nënat e Ronaldos dhe Bufonit (FOTO LAJM) Fantazisti i Teutës, Sherif Kallaku, ka shpërthyer kundër kryeministrit Edi Rama pas deklaratës së këtij të fundit, se n
Para sobës numëron sekondat, Bes Kallaku tregon si po e kalon karantinën (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku mundohet që të nxjerrë anët gazmore nga këto ditë koronavirusi. Ai ka publikuar një vide
Izolim nga koronavirusi, Bes Kallaku sjell parodinë që do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO) Për ta zbutur disi këtë situatë, aktori i humorit Bes Kallaku ka sjellë një parodi me doza humori, duke treguar çfarë nd
Me "shoqërinë" e Ajkës, Bes Kallaku i bën thirrje shqipëtarëve (VIDEO) Bes Kallaku ka publikuar së fundmi në llogarinë e tij në ‘Instagram’ një video ku ka treguar se ndodhet në ambientet e s
Teuta barazon rezultatin ndaj Flamurtarit fal një penalltie (VIDEO) Teuta ka barazuar 1-1 rezultatin në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 26-të në Kategorinë Superiore.
Bes Kallaku bëhet romantik, Xhensila ia pret shkurt publikisht (FOTO LAJM) Si gjithmonë me afrimin e 8 Marsit gratë fillojnë të bëhen të fuqishme, të shprehen dhe të mbrojnë njëra-tjetrën. Kës
Thellohet kriza te Partizani, të kuqtë munden në shtëpi nga Teuta (VIDEO) Partizani ka zhgënjyer sërish. Kampionët në fuqi të Superiores janë mposhtur me rezultatin 0-1 në shtëpi, duke u zhy
Ija e Besit i përgjigjet thirrjes të Metës: Do i shkoj se më ka ardhur (VIDEO) Dita e nesërme është dita kur Meta ka thirrur popullin në një manifestimi në shesh për mbrojtjen e kushtetutës. Prote
"Dramë" në Durrës, Teuta barazon në "frymën e fundit" duke ndarë pikët me Kukësin Teuta dhe Kukësi kanë ndarë nga një pikë në "Niko Dovana" në një ndeshje dramatike e cila është mbyllur me dramë në minu
Besi Kallaku publikon videon me Xhensilën që do t'ju shkrijë gazit (VIDEO) Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka publikuar sot një video ku shfaqet në krevat i shtrirë kur befas vjen Xhensila.
Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku regjisorë, Alfred Trebicka: Sharlatanë, vijnë nga hiçi bëjnë filma (VIDEO) Kohët e fundit në Shqipëri po kthehet në trend kinematografia. Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku duket se e kan marrë shum
A do shkojë Bes Kallaku në premierën e filmit të Ermal Mamaqit? Përgjigjet moderatori (VIDEO) Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e fi
Bes Kallaku e ftoi në film, Visjani zbulon pse nuk mori pjesë (VIDEO) Visjan Ukcenaj pati një ftesë nga Bes Kallaku për të luajtur në filmin e tij të ri, por nuk u arrit dot! I ftuar në e
Encës nuk i del inati me Bes Kallakun: I kam bërë bllok “Për ballkon mund të bëjë Enca, për profesionalizëm mund të bëjë Bleona.”- ishte kjo deklarata e Bes Kallakut që ndezi d
"Me teze Angelën", Bes Kallaku takon Merkel dhe Trump (FOTO LAJM) Aktori i njohur Bes Kallaku nuk ndalon së bëri batuta në rrjetin social Instagram. Dhe së fundmi ai i është rikthyer
E ka filluar me 30 mijë lekë, sa ishte rroga e fundit e Bes Kallakut në "Portokalli" (VIDEO) Bes Kallaku është një ndër aktorët më të suksesshëm që ka dalë nga Portokallia. Por të gjithë janë kurioz sa është pa