999 rezultate për

kalinic

Kalinic dështon edhe në Spanjë, klubi i madh turk kërkon ta afrojë Nikola Kalinic me sa duket edhe aventura tek skuadra e Atletico Madrid nuk po i hecën sic duhet. Kroati këtë sezon ësht
Kaliniç tregon arsyen pse Gattuso është i duhuri për Milanin Sulmuesi i Atletiko Madrid, Nikola Kaliniç ka rrëfyer së fundmi eksperiencën e tij te ish-skuadra e Milanit. Ai tregon a
Kaliniç i sjell Milanit përfitime edhe pse po shitet nën çmim Edhe pse Milani do ta shesë sulmuesin e tyre, Nikola Kalinicin, për një shumë më të vogël se sa ajo që kishin paguar për
E pësoi keq në Botëror, Kaliniç largohet përfundimisht nga Milani Faqja e internetit e Gianluca Di Marzios shkruan se sulmuesi i Milanit dhe i kombëtares së Kroacisë, Nikola Kalinic nesë
Kalinic refuzon t'i kërkoj falje kombëtares kroate Kroacia u përgatit për ta falur sulmuesin e Milanit, Nikola Kalinic nëse ai do të kërkonte falje, por ai duket se i ka m
Trajneri i Kroacisë: Për këtë arsye e largova Kalinicin Nikola Kalinic zyrtarisht është përjashtuar nga ekipi kroat. Sulmuesi i Milanit nuk do të jetë më pjesë e Kroacisë në Ku
Kroacia nuk fal, përjashton nga Botërori sulmuesin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat sportive së fundmi po raportojnë se në kampin e Koracisë ka disa probleme që lidhen me sulmuesin Nikola Kalinic.
"Kalinic dëshiron të qëndroj tek Milani" Agjenti i Nikola Kalinicit ka pranuar se ai “ka pasur një sezon të keq” në Milan, por sulmuesi “dëshiron të vazhdoi me k
Kalinic gjen golin, por "ngatërron" portën (VIDEO) Juventus ka arritur të shënojë edhe golin e katër ndaj Milanit në "Stadio Olimpico" Është sulmuesi i Milanit Kalinic
Rikthehet telenovela Milan - Belotti, kuqezinjtë e kanë një plan Sipas La Stampa, Milani nuk është i kënaqur me Nikola Kalinic dhe Belotti është lojtari me karakteristikat e kërkuara ng
Legjenda i sugjeron Milanit të shfarosë gjithë sulmuesit për Belottin Gianluca Vialli mendon se Milan duhet të derdhë thasët me para për të nënshkruar me Andrea Belottin Andre Silva dhe Nik
Sulmuesi i Milanit transferohet në Kinë Sulmuesi i Milanit, Nikola Kalinic, mund të transferohet në Super Ligën kineze. Kroati u bashkua me Rossonerët nga Fi
Formacionet zyrtare në ndeshjen Genoa – Milan, Gattuso bën rotacione Milani është mysafir i Genoas në takimin e vlefshëm për javën e 28-të të kampionatit italian. Teksa të dyja ekipet ka
Do qeshni me lot, ja sa u kërkoi Milani klubeve gjermane për Kalinicin Sipas Calciomercato.com, Schalke dhe Frankfurt, të dyja kishin shprehur interesim për kroatin e Milanit, Nicola Kalicin
Gattuso e shikon si objektiv rikuperimin e të dëmtuarve Me 28 pikë pas 20 javësh, zona Champions është një utopi për Milanin, që edhe pas ndryshimit në pankinë nuk po arrin të
Kalinic publikon foton e këmbës së dëmtuar Nikola Kalinic së fundmi duhet të vuajë edhe nga një dëmtim i rëndë. Ai la sfidën përgjysmë dhe u largua nga fusha, p
Do të befasoheni nga lëndimi i tmerrshëm që mori Kalinic nga Skriniar (FOTO LAJM) Sulmuesi kroat i Milanit, Nikola Kalinic, me një postim në rrjetet sociale një fotografi ka shfaq lëndimi që e ka pësuar
Milan rigjen avantazhin, Bonaventura dhuron super asist për Kalinic (VIDEO) Kur dikush është mësuar me 0 pikë,është e lehtë ta lësh aty. Beneventos edhe pse arriti të barazojë sfidën kundër Milani
Kroatët dyfishojnë rezultatin (VIDEO) Kroacia ka shënuar edhe golin e dytë kundër Greqisë në "Stadio Maksimir" Është sulmuesi i Milanit Kalinic që shënon p
Milan e hoqi se ishte më i dobët se Kalinic, por ai shkon dhe ndal Atletikon Ndërkohë që Milani vuante të shënojë gol ndaj Juventusit në ‘San Siro’, një ish milanist bëri të heshtë stadiumin ‘Wanda