999 rezultate për

kalimashit

Tentoi ta "fundosë" me dosjen e Kalimashit, kush është prokurori që mori Bashën të pandehur Çështja e lobimit rus e Partisë Demokratike në SHBA është bërë tashmë një betejë me drejtësinë e cila ditën e sotme me k
Shkrumbohet nga flakët autobusi me pasagjerë në aksin Kukës-Tuneli i Kalimashit (VIDEO) Një autobus ka marrë flakë në aksin Kukës-Tuneli i Kalimashit, duke bllokuar lëvizjen e mjeteve. Situata ka qenë e rëndu
PAMJET/ Shpërthen goma në tunelin e Kalimashit (VIDEO) Një gomë makine, teksa po rrotullohej në njërën anë të tunelit të Kalimashit, ka shpërthyer brenda në tunel. Momenti
Shkrumbohet një makinë në mes të tunelit të Kalimashit (VIDEO) Një automjet me targa të Kosovës që udhëtonte drejt Tiranës u përfshirë nga flakët mëngjesin e së dielës në tunelit të T
"Mercedesi" luksoz merr flakë tek tuneli i Kalimashit (VIDEO) Një makinë tip "Mercedes" është përfshirë nga flakët teksa ishte duke udhëtuar brenda tunelit të Thirrës në Kalimash.
EKSKLUZIVE/ Flet kuksiani që "tundi" dje PD-në: Kush sabotoi protestën e Kalimashit dhe përse iu drejtova Berishës Fjalimi i tij anti-sistem në Kuvendin e Partisë Demokratike ishte "hit" i javës në rrjetët sociale. Ibsen Elezi, ish
Shqipëria mbyll kufirin me Kosovën Policia e Kosovës (PK), publikon këtë informacionzyrtar me qëllim të informimit të opinionit publik, se sot me datën 31.
Humbi jetën në aksidentin në tunelin e Kalimashit, 29-vjeçarja këngëtare e muzikës popullore Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit pasditen e djeshme pasi një makinë ka dalë nga rruga. Viktimë
Ndërron jetë 29-vjeçarja e plagosur në aksidentin e Kalimashit Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit këtë pasdite pasi një makinë ka dalë nga rruga. Sipas Policis
Aksident në tunelin e Kalimashit, shoferja në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit këtë pasdite pasi një makinë ka dalë nga rruga. Sipas Polici
Gjiko aksidentohet rëndë në tunelin e Kalimashit, përplaset me një kamion Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko e
Policia e Shtetit vendos radar në tunelin e Kalimashit Nga videot e fundit të publikuara në rrjetet sociale, shfaqen disa makina duke ecur me shpejtësi të madhe, të cilat thuh
Vritet një kosovar në Kalimash Një kosovar është vrarë dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur në Kalimash. Sipas informacioneve paraprake bëhet me
Banorët e Kalimashit sërish në protesta Banorët e Kalimashit priotestuan sërish sot për dhënien me koncesion të minierës. Ata u konfrontuan me policine pasi nuk
Reshje dëbore në Rrugën e Kombit Në verilindje të vendit janë shënuar sot reshje debore ndërsa temperaturat kanë pësuar ulje. Trashesiae bores ne lartesi
Shembje masivi dheu në minierën e Kalimashit Një person dyshohet se ka gjetur vdekjen sot si pasojë e shembjes së një masivi dheu në minierën e Kalimashit ndërsa d
Aksident në tunelin e Kalimashit, 10 makina të përplasura Një aksident automobilistik ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në autostradën Durrës-Kukës-Morinë ku janë përfshirë një
E zë masivi kromit, vdes minatori Një person ka humbur jetën gjatë ditës së sotme në minierën e Kalimashit. Sipas burimeve të policisë Minatori Xhevdet Ba
Ndërpritet energjia në tunelin e Kalimashit Tuneli i rrugës së Kombit ka mbetur në errësirë nga dita e mërkurë. Shkak për këtë është bërë ndërprerja e energjisë ele
Shembet miniera e Kalimashit, 2 të vdekur Dy persona kanë vdekur, si pasojë e shembjes së një prej galerive në minierën e Kalimashit. Sipas informacioneve të para