999 rezultate për

kalemi

Iu gjetën 725 kg drogë në vilë, ja si u arrestuar trafikantët vlonjatë (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar mbrëmjen e të shtunës operacionin e koduar “Mesnata”, në lagjen ”24 Maji”, në një banesë
Aksidenti "kokë më kokë" në Elbasan, policia arreston drejtuesin e BMW-së (VIDEO) Policia e qytetit të Elbasanit arrestoi sot 28-vjeçarin Krijos Abazi, i cili mbrëmë përplasi me mjetin e tij tip BMW një
Pamje te frikshme, ja momenti i aksidentit në Elbasan (VIDEO) Kamerat e sigurisë së bizneseve pranë vendin të aksidentit që ndodhi mbrëmjen e së dielës në Elbasan kanë regjistruar mo
Lekë dhe makina luksoze, ja nga buronte pasuria e "Kamikazit" të Sukthit Dashnor Deliallisi, vjeçari që shkaktoi aksidentin tragjik dy ditë më parë në afërsi të Sukthit, në superstradën e Tiran
Para prostitucioni/ Krimet e Rënda konfiskojnë llogarinë 850 mijë euro Me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda, gjykata ka vendosur konfiskimin e 850 mijë eurove në llogarinë bankare të
Ekstradohet nga Greqia 33-vjeçari i dënuar për vrasje Një 33 vjeçar i dënuar me 20 vite burg për vrasje, është ekstraduar nga Greqia. Ngjarja ka ndodhur në 2009, ku së bashku
Përplasen me karburantin, dy të vdekur në aksin rrugor Fier-Ballsh Dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik që ka ndodhur pasdi
Pinte 8 litra Coca-Cola në ditë, vdes 30-vjeçares Natasha Harris nga Australia i ka ardhur vdekja si rezultat i konsumimit të tepërt të “Coca – Cola”. Shpesh
Shkëqim Kalemi, drejtori i ri i burgut të Lezhës Shkëlqim Kalemi është drejtori i ri i burgut të Shën Kollit në Lezhë. Kalemi komandohet në vend Mark Lleshit i cili u sh