999 rezultate për

kaka

Ish sulmuesi i Realit: Nuk e besoja që po luaja me Raulin, Kakan dhe Ronaldon Ish sulmuesi i Realit, Joselu Mato aktualisht lojtar i Newcastle United dhe ka dhënë një intervistë të shkurtër për Dail
Përbërsit në çokollatë ndihmojnë në parandalimin e diabetit Një lajm i mirë për njerëzit që janë të dashuruar me çokollatat. Sipas një studimi të fundit, kimikatet në çokollatë
Çanta me drogë në Kakavijë, trafikantët i shpëtojnë policisë Policia ka sekuestruar 16 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa në Kakavijë, por trafikantët ia kanë arritur t’i shpëtojnë
Kapet në Kakavijë shqiptari, e pabesueshme çfarë i gjejnë Një shqiptar është prangosur ditën e sotme nga policia greke në Kakavijë, pasi ka tentuar të hyjë në shtetin fqinj me nj
Tragjike! I moshuari ndërron jetë në autobusin e linjës Kakavijë-Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në autobusin e linjës Kakavijë-Durrës. Një person i identifikuar si P.XH
Kek me rrush të thatë dhe copëza çokollate Përbërësit 4 vezë 1,5 gota sheqer 1 gote qumësht 1 gote vaj vegjetal 2,5 gota miell 2 luge te gjelles kakao 1 P
Ëmbëlsirë me çokollatë Përbërësit Për brumin: 200 gr miell 2 vezë 200 gr sheqer 3 lugë gjelle kakao 5 gr kripë 1 sheqer v
Neymar në Barcelona apo PSG? Ja çfarë thotë Kaka E ardhmja e Neymar është shumë e paqartë, pasi interesimi të PSG-së, skuadër e cila është gati të paguajë klauzolën e ti
Kaluan doganën shqiptare, si u liruan doganieri dhe 2 policë të Kakavijës për 1.2 tonë kanabis Doganieri dhe dy inspektorët e Policisë së pikës kufitare të Kakavijës, të cilët u akuzuan si të përfshirë në trafikimin
Grabitën me armë një karburant, arrestohet 4 shqiptarë në Kakavijë Policia greke ka vënë në pranga katër shqiptarë të cilët akuzohen për një grabitje me armë në rrugën Kakavijë-Janinë.
39 kg kanabis në Kakavijë, arratisen 3 trafikantët Policia ka kapur dhe sekuestruar 39 kg kanabis në Kakavijë nga policia kufitare edhe pse poseduesit nuk janë identifikua
Mos u nisni nesër paradite drejt Kakavijës se do ta pësoni keq Policia shqiptare ka njoftuar se ne Kakavijë është ndërprerë lëvizja e mjeteve dhe udhëtarëve drejt Greqisë. “Njoftoh
Kaka “zbulon” se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve Në një intervistë për Goal, ish mesfushori i Real Madridit, Kaka, ka folur për shumë gjëra, gjithashtu edhe për trajneri
10 pako me drogë në makinë, arrestohet fieraku në Kakavijë Policia ka kapur dhe sekuestruar 6 kg lëndë narkotike, kanabis Sattiva si dhe ka vënë në pranga një shtetas. Policia
I thoni “JO” botoksit, zhdukni rrudhat në fytyrë me këta përbërës Të gjitha trajtimet dhe kremrat anti-rrudhë mund të jenë të shtrenjta, por një pjesë e mirë e tyre përmbajnë edhe kimika
Kakavijë/ Kapen me 22 kg drogë tre trafikantë, shpëtojnë duke u larguar me vrap (FOTO) Policia Kufitare në Kakavijë ka sekuestruar 22 kg drogë mbrëmjen e së dielës djeshme në vendin e quajtur “Diga e Liqenit
Aksident në aksin Gjirokastër-Kakavijë, shoferi po kthehej nga një varrim Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije
Përdorni kakao dhe kos, për flokë të butë dhe me volum Flokët janë pika e dobët e shumë femrave të cilat i duan ato me shkëlqim dhe me volum. Për këtë arsye ekspertët kanë
Kaka-Neymarit: Ja si të bëhesh më i miri Kaka ka këshilluar Neymarin që ta ndërrojë emrin nëse dëshiron të bëhet më i miri Legjenda braziliane, Kaka ka këshil
Nga Lul Berisha, tek "Kakami", Zani Caushi dhe "Loshi i Karbunarës", ja 17 bandat më të rrezikshme në Shqipëri (FOTO LAJM) Janë mbushur plot 20 vite që kur Shqipëria ra nën pushtetin e bandave kriminale në marsin e vitit 1997. Viti 1997 sh