999 rezultate për

kadriut

Ademi: PDSH parti interesash personale, doli në shesh marrëveshja me VMRO-në Abdilaqim Ademi nga BDI-ja ka reaguar fort, pas emërimit nga Ivanovi të Flora Kadriut te PDSH-se. Ai theksoi se kjo ë
Baton Haxhiu akuzon: Pronat e Margarita Kadriut janë të Mishkoviçit Drejtori i Klan Kosova, Baton Haxhiu e ka nisur betejën e tij me Margarita Kadriun, duke e akuzuar atë se pronat që i ka
Kërcënohet Berat Buzhala Ish-deputeti i PDK-së, Berat Buzhala, është kërcënuar nga vëllai i nënkryetares së Partisë Demoratike të Kosovës, Margar
Pasuria marramendëse e Margarita Kadriut Nënkryetarja e PDK-së, Margarita Kadriu ka deklaruar se ka tokë dhe shtëpi që kap gjithsej vlerën e 450 mijë eurove.