999 rezultate për

kadilli

I shpallur 11 herë në kërkim, lihet në burg Kadilli që nuk ka frikë as policinë 27-vjeçari, i cili ishte shpallur 11 herë në kërkim për krime ndaj personit është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës ka
I shpallur 11 herë në kërkim, kush është Kadilli që nuk ka frikë as policinë Duket se një 27-vjeçar, i cili është shpallur 11 herë në kërkim për krime ndaj personit nuk bindet kollaj edhe nga polic
Arrestohet "Lypeni" i përfshirë në disa krime, kanosi me armë djalin e deputetit socialist Mbrëmjen e djeshme ka rënë në duart e policise Lajden Kadellin, i njohur ndryshe si Lypeni. Ky shtetas rezulton të je
Kelvi Kadilli lë emisionin në mes, e zëvendëson Arjon Muça “Ditë e Re” nisi si emisioni i ri i mëngjesit në RTV Ora nën drejtimin e Arjola Shehut dhe Kelvi Kadillit. Por, duket se
Pas debatit të bujshëm, Kelvi Kadilli flet për Ermal Mamaqin (VIDEO) Në një intervistë për ThumbOn, Kelvi Kadilli foli ndër të tjera edhe për debatin e tre viteve më parë me Ermal Mamaqin.
Pas Alketës, Kelvi Kadilli "sulmon" Motrat Vjollca: Nuk janë prezantuese për mua (VIDEO) I ftuar në emisionin “ThumbOn” në RTV Ora ka qenë i ftuar prezantuesi i njohur Kelvi Kadilli. I pyetur nga Fatma dhe
E pushuan? Kelvi Kadilli rrëfen të vërtetën e largimit nga “Top Channel Moderatori Kelvi Kadilli është padyshim një ndër prurjet e reja ne media që ngjiti me shpejtësi hapat e karrierës. P
"U qelb", Kelvi Kadilli tregon arsyen pse u largua nga Top Channel (FOTO LAJM) Kelvi Kadilli u bë shumë i njohur për publikun në emisionin "Pop culture" të cilin e drejtonte bashkë me Dojna Memën. Po
Me gishtin në "këmbëz", kush është i riu që sulmoi djalin e Spartak Brahos (FOTO LAJM) Lajden Kadilli është 26-vjeçari i cili kanosi me kallashnikov djalin e deputetit socialist Spartak Braho dhjetë ditë më
MISTERI/ Kush dhe pse i duan të vdekur djemtë e Spartak Brahos? (VIDEO) Prej ditës së djeshme në media qarkullon lajmi se njërit prej djemve të Spartak Brahos i kanë bërë atentat sipas një mes
Moderatori grek i vjedh idenë, Kelvi e bën publike videon (VIDEO) Nikos Moutsinas është një ndër moderatorët më të dashur për publikun grek i cili drejton emisionin “Gia tin parea” në te
Skandaloze, moderatori i njohur shqiptar urinon mes rrugës (VIDEO) Bëhet fjalë për moderatorin e “Pop Culture” Kelvi Kadilli. Ai ka habitur ndjekësit kur ka postuar në Instagram një v
Kimi në shtrat me Dojnën? Kelvi ngjall dyshimet se janë të lidhur Sezoni i parë i “Pop Culture nisi me Kelvi Kadillin dhe Dojna Memën. Kadilli la INTv dhe iu desh të zgjidhte mes propozi
Kelvi Kadilli i futet muzikës, së shpejti kënga e parë e moderatorit! (VIDEO) E kemi fjalën për moderatorin simpatik e jo vetëm, transparent dhe mbi të gjitha, mistrec në ekran, Kelvi Kadilli! A
Plas debati mes Kastro Zizos dhe Kelvi Kadillit Kastro Zizo është dalluar për shkak të karakterit të tij të veçantë. Sw fundmi Kastro Zizo dhe Kelvi Kadilli janë përfsh
Deputetët e PD-së rrahin qytetarin në mes të Tiranës (VIDEO) Një incident ka ndodhur sot në kryqytet ku janë përfshirë dy zyrtarë të lartë të Partisë Demokratike me një qytetar të m
Sherri me Tunën, Jonida Maliqi sqaron gjithçka Këngëtarja Jonida Maliqi ishte e ftuara e radhës në emisionin ‘Pop Culture’ në ‘Top Channel’, ku u intervistua nga moder
8 ton drogë drejt Italisë, gjykata lë në burg Maliq Kadillin Gjykata ka vendosur arrest me burg për Maliq Kadilli, njëri prej 18 të arrestuarve për kalimin e 8 tonë drogë me kamion
Zbardhet shkaku i plagosjes së të riut në Golem Plagosja e djeshme e ndodhur në Golem, ka nisur si pasojë e një sherri për parkim i cili duket se kishte nisur një ditë
Incidenti Rama- Ceka, nis nga puna komisioni hetimor Komisioni Hetimor ka nisur pasditen e sotme hetimet rrethanave dhe përgjegjësive të incidentit të datës 24 prill 2013 pr