999 rezultate për

kacin

Ndahet nga jeta Gjergj Kaçinari (FOTO LAJM) Kompozitori i njohur nga Kosova Gjergj Kaçinari ka ndërruar jetë në moshën 80-vjeçare. Lajmin e hidhur e kanë bërë të
Habit djali i Alfred Kaçinarit: Nuk më pëlqen të këndoj në gjuhën shqipe! Gjergj Kaçinari, djali i Alfred Kaçinarit, ka ndjekur rrugën e muzikës, por ndryshe nga i ati ai thotë se nuk ka ndërmen
SPAK drejt përfundimit, zbardhet lista e të kualifikuarve Ngritja e SPAK është parashikuar të ndodhë në muajin tetor. Deri tani pjesë e SPAK-ut i j janë bërë me 8 prokurorë, të c
Përlotet Ema Andrea, surpriza që e emocionoi Mbrëmja e sotme e “Dancing with the stars” u përshkrua me emocione shumë të forta, sidomos për dy anëtarët e jurisë, Ema
Figurat e njohura të ekranit rikthehen në Dancing With The Stars “Dancing With The Stars” pritet të nisë së shpejti dhe tashmë juria është vendosur. Tre figura të njohura dhe shumë t
Këngëtari shqiptar i publikon Oriola Marashit foton që ajo nuk do të donte ta shihte (FOTO LAJM) Dje, djali i kompozitorit të njohur Alfred Kaçinari, këngëtari Gjergj Kaçinari ka postuar në ''Facebook'' një foto me Or
A ju kujtohet "Kënga e Zagrebit", flet protagonisti që e vrau shoferin e tramvajit I përgjakur dhe i mbështetur për tramvaji e kam nxjerrë alltinë e Belgjikës dhe e kam qëlluar shoferin e tramvajit: Zef
Të mërkurën vendoset për demarkacinin Të mërkurën do të vendoset nëse Marrëveshja për Demarkacionin do të shkojë këtë vit apo në fillim të vitit të ardhshëm n
Ish-kryekomunari i Kaçinarit lirohet nga burgu, ja arsyeja Gjykata e Lezhës ka liryuar nga burgu ish-kryetarin e komunës Kaçinar, Petrit Bardhi. Gjykata pranoi ndryshimin e masës
“Shendellia” sekuestron 424 kg drogë, një në pranga e dy në kërkim (FOTO LAJM) Një në pranga dhe dy në kërkim është rezultati i një operacioni ku janë sekuestruar 424 kg drogë. Në sajë të operacionit
Tiranë, shoqërohet për armëmbajtje pa leje kryekomunari i Kaçinarit Policia e Tiranës ka shoqëruar në Komisariat kreun e komunës në Kaçinar të Mirditës, Petrit Bardhin. Mësohet se shoqërim
Kryekomunari i Kaçinarit: Prokuroria po më sulmon për HEC-in Kreu i Komunës Kaçinar në Mirditë Petrit Bardhi ka reaguar pas nisjes së hetimeve të Prokurosië ndaj tij me akuzën e mos
Fotoja e Berishës ende në zyrat e grupseksioneve të PD-së nëpër rrethe Demokratët e kanë ende të vështirë që të shkëputen nga lideri i tyre Sali Berisha. Ndonëse kanë mëse 9 muaj që kanë zgje
Zbulohen projektet e Gjergj Kaçinarit, marrëzisht i dashuruar Gjergj Kaçinari, djali i kompozitorit të njohur Alfred Kaçinari është rrëfyer për Portalin Albeu.com, në lidhje me proje
Mirditë, vidhen zyrat e komunës Kaçinar Një sasi parash dhe disa dokumenta janë grabitur në zyrat e komunës Kaçinar në rrethin e Mirditës. Mësohet se hajdutët k
"Nobeli për Çmimin e Paqes", Thaçi mirënjohje ndaj Kukanit e Kacin Kryeministri Hashim Thaçi shpreh mirënjohje për shefin e delegacionit të Parlamentit Evropian për Evropën Juglindore, z.
Jelko Kacin: Maqedonia po shkon drejt kohës së gurit Nëse për Kosovën Eurodeputeti slloven Jelko Kacin është shprehur se Bashkimi Evropian ka një qendrim neutral ndaj Kosovë
Kacin: Qendrimi i BE ndaj statusit të Kosovës është neutral Bashkimi Evropian ka një qendrim neutral ndaj Kosovës, dhe statusi neutral është një zgjidhje e përkohshme kompromisi d
Kacin: Politikanët në Shkup duhet të bëjë hapa historik për emrin Presidenti i delegacionit të PE-së për Europën Juglindore, Jelko Kacin, është shprehur se politikanët e Shkupit duhet të
Kalcin: Beogradi t’i motivojë serbët që të inkuadrohen në institucionet kosovare Raportuesi për Serbinë në Parlamentin Evropian, Jelko Kacin i ka bërë thirrje Beogradit që t’i motivojë serbët e veriut