999 rezultate për

kabo

Granit Xhaka shprehet i lumtur me supergolin që shënoi sot për Arsenalin Mesfushori shqiptar i Arsenalit shënoi sot një gol të rëndësishëm dhe të mrekullueshëm në fitoren e Arsenalit ndaj Newca
Përparim Kabo kujton amanetin e Mihal Lauarasit dhe i drejtohet ashpër Kumbaros Sociologu dhe filozofi i njohur Përparim Kabo, gjatë takimit të artistëve ditën e sotme, ka rikujtuar amanetin e regjiso
Filozofi i njohur: I mbaruar, Lulzim Basha nuk ka diplomë! Kryetari i PD nuk ka diplomë. Kështu u shpreh filozofi dhe sociologu i njohur Përparim Kabo këtë të enjte në emisionin D
Përparim Kabo: Lionel Messi është shqiptar, e ka pranuar vetë Filozofi i njohur shqiptar, Përparim Kabo ka bërë një deklaratë të guximshme në studion e "Procesi Sportiv" duke thënë s
Meksikë, nis sot Samiti i G20-ës Liderët e ekonomive të industrializuara dhe në zhvillim takohen sot në Meksikë, për të diskutuar mënyrat e rritjes së ek
Younes Kaboul, objektivi numër 1 i mbrojtjes juventine (VIDEO) Është francezi Younes Kaboul objektivi numër një për mbrojtjen e Juventusit në merkaton e ardhshme. Sipas gazetës anglez