999 rezultate për

kabashit

Poezia prekëse e Mirush Kabashit: O vëllezër shqiptarë, njëri tjetrin mos e hani Aktori i njohur Mirush Kabashi përmes vargjeve të një poezie patriotike ka përcjellë një mesazh në formë apeli për polit
Futbollisti shqiptar bën aksident të rendë, dy të plagosur Pas shumë dështimesh në futbollin italian, shqiptari Elvis Kabashi u transferua te Dinamo e Bukureshtit. Klubi rumun
Çuli ngjall reagime të forta pas sulmit të ashpër ndaj Mirush Kabashit Drejtori i rikonfirmuar i Teatrit Kombëtar Henvin Çuli, ka sulmuar ashpër aktorin Mirush Kabashi. Me fjalët, mashtrue
Artistit të mirënjohur Mirush Kabashit i katërfishojnë pensionin social Artistit të mirënjohur Mirush Kabashin është vendosur ti rritet pensioni. Në këtë vendim thuhet se aktori përveç pens
Babai i Kabashit: Djalin ma mashtruan disa shokë dhe kushërinj Ka nëntë muaj qyshkur Liridon Kabashi (27), nga Polaci i Skenderajt, i ka rrëfyer Policisë së Kosovës (PK) për shkuarjen
Reagojnë familjarët e Lulzim Kabashit: Djali ynë nuk është arrestuar Në disa portale u përhap lajmi se policia ka arrestuar Lulzim Kabashin nën dyshimin e terrorizmit. Menjëherë pas këti