999 rezultate për

kĂto

DETAJET/ Dy karikatorë kallashi, si u ekzekutuan dy të rinjtë në Vlorë (VIDEO) Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës pak minuta më parë. Si pasojë e të shëntave me arme mësohet se kan mb
Saint-Maximin i shkel syrin Milanit: "Nuk do qëndroj përgjithmonë te Nicë" Ylli i Nicës Saint-Maximin i cili ishte pranë kalimit tek Milani gjatë merkatos së janarit i ka shkelur syrin Milanit, t
U largua nga Kukësi, mesfushori firmos në Azerbajxhan Skuadra e Kukësit, gjatë merkatos së janarit, ka larguar lojtarin Tigroudja Shafik, për shkak të një dëmtimi. Lojtari
Kjo do tĂ« jetĂ« blerja e parĂ« e Milanit nĂ« merkaton e verĂ«s Milan ka ndĂ«rmend tĂ« sjellin emra tĂ« ri dhe tĂ« talentuar nĂ« ‘San Siro’, pĂ«r tĂ« projektuar tĂ« ardhmen. NjĂ«ri prej tyre
Tottenhami bëhet ekipi parë në Premier League që nuk ble asnjë lojtar në 365 ditë Merkato e janarit është mbyllur dje dhe sërish skuadrat e Tottenhamit nuk ka blerë asnjë lojtar të ri sikurse ndodhi dhe
Zbardhet letra e pendesĂ«s sĂ« gjykatĂ«sit qĂ« pushkatoi Don ShtjefĂ« Kurtin (DOKUMENT) Prokurori dhe gjykatĂ«si qĂ« çuan drejt pushkatimit Dom ShtjefĂ«n Kurtin, i akuzuar pĂ«r “sabotim dhe agjitacion e propagand
E konfirmon Kovac, përfundon merkatoja dimërore e Bayernit Trajneri i Bayern, Niko Kovac ka thënë sot se skuadra e tij u ka dhënë fund tentimeve për nënshkrimin me lojtarin, duke
Revolucion te madrilenët, këta 3 lojtar do largohen në merkaton e verës Real Madrid do të bëjë revolucion të madh në përfundim të këtij sezoni. Sipas "El Chiringuito", madrilenët do të lar
Ky është synimi i Juventusit për në merkaton e verës Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt është njëri prej synimeve kryesor të Juventusit gjatë merkaots së verës. Siç rap
Arbër Zeneli pranë kalimit te skuadra franceze (VIDEO) Arber Zeneli sipas të gjitha gjasave do të jetë futbollist i Reims në Ligue 1. Zeneli ka arritur marrëveshje personale m
Gjigantët evropian vihen pas yllit të Manchester United Juan Mata është një nga lojtarët më të kërkuar të momentit në merkato. Ai është një nga emrat e fundit që do të largohet
Piatek kërkon Champions-in me Milanin, Leonardo jep vendimin për merkaton Krzysztof Piatek u prezantua në një konferencë për shtyp si lojtari më i ri i Milanit. Pranë tij ishin Ivan Gazidis, Pau
Higuain te Chelsea? Sarri nuk jep përgjigje Në konferencën për shtyp para të derbit ndaj Arsenalit, Maurizio Sarri nuk mund të mos pyetej dhe fliste për merkaton, n
Tottenhami shet yllin e skuadrës në Kinë Në janar 2018 Tottenham kreu vetëm një lëvizje në merkato, duke blerë Lucas Moura nga PSG. Në verë 2018 Tottenham ven
Video që po çmend rrjetet sociale, shikoni si ja mëson anglishten edukatorja shqiptare (VIDEO) Një edukatore shqiptare ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale për metodën e vecantë që iu mëson fëmijëve gjuhën angle
Kapen armë jugosllave në këtë qytet të Kosovës Policia e Kosovës gjatë një bastisje në Shtupel të Klinës ka gjetur dhe konfiskuar disa pushkë automatike, revole dhe fi
MARCA: Armando Sadiku nuk do të largohet nga Levante Armando Sadiku u bë ëndrra e madhe e merkatos së janarit për Luganon. Rikthimi nga periudha e dëmtimit dhe mundësitë min
Trembet Barcelona, Manchester United synon Coutinho-n (VIDEO) Manchester United nuk heq dorë nga ylli Barcelonës Philipe Coutinho. Djajtë e kuq janë të gatshëm të bëjnë cmënduri në m
Rritet ndjeshëm vlera e Xherdan Shaqirit në merkato Vlera në merkato e Xherdan Shaqirit që pas transferimit te Liverpooli është riturr ndjeshëm. 27 vjecari ka shfaqur ë
Talentet më të mirë në qarkullim që kanë ndezur merkaton (FOTO LAJM) Ata janë të shumtë, janë të rinj dhe të talentuar, e kanë të ardhmen në duart e tyre dhe janë të destinuar të ndezin tre