999 rezultate për

kĂta

Nuk po përshtatet në asnjë mënyrë me Barçën, Griezmann shumë afër largimit nga Camp Nou Antoine Griezmann duket se nuk do të qëndrojë te Barcelona më shumë se edhe këtë edicion. Sulmuesi francez iu bashkua
E quajti katastrofë dhe idiot, Dr. Fauci i përgjigjet Trumpit Dr. Anthony Fauci u shpreh se me sulmet ndaj tij Presidenti Donald Trump kërkon të heqë vëmendjen. Kur u pyet nga KNX Ra
Policia, shkolla dhe gjykata: Si u infektua sot Elbasani 4 prej rasteve të shënuara sot në Elbasan, janë punonjëse të Gjykatës së shkallës së parë. Katër të prekurat në gjyk
EMRAT/ Lirohen nga burgu 2 inxhinierët e ARRSH që u akuzuan për shpërdorim detyre Gjykata e Durrësit ka dhënë ndryshuar masat e sigurisë për tre zyrtarët e ARRSH, të cilët u arrestuandy ditë më parë.
Tentoi të mbyste dy persona në një klinikë, shqiptarja dënohet me burg dhe dëbohet nga Zvicra Një shqiptare vetëm 21 vjeçe ka tentuar të mbysë dy pacientë në klinika psikiatrike. Këtë e ka bërë në mënyrë që të tran
Pas vendimit nga gjykata, reagon klubi i Napolit (FOTO LAJM) Gjykata vendosi fitore 3-0 në tavolinë për bardhezinjtë dhe -1 pikë për napolitanët. Pas këtij vendimi të gjykatës sp
Nga yll i pasarelave në endacake, si u katandis modelja e famshme (FOTO LAJM) Një jetë e çuar dëm është ajo e Eloisa Fontes, modeles 26-vjeçare që u gjet në 6 tetor duke bredhur rrugëve të një favel
U kap duke përgjuar në Tiranë, gjykata jep vendimin për iranianin Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për iranianin i cili u kap dy ditë më parë në Tiranë me akuzën e përg
Barcelona "blindon" Ter Stegen, në katalunja deri në 2025 Barcelona dhe Marc Andre ter Stegen kanë arritur marrëveshje. Tash e disa kohë, Barcelona dhe Ter Stegen janë në bise
Ronaldo njofton tërheqjen nga kombëtarja e Portugalisë Cristiano Ronaldo ka bërë me dije vitin se kur do të tërhiqet nga kombëtarja e Portugalisë. Nuk do të ndodhë tani, por p
Spanja vendos masa të reja kundër koronavirusit Rajonet spanjolle të Katalonjës dhe Navarres kanë vendosur masa të reja kufizuese kundër koronavirusit për shkak të rrit
​VV-ja pĂ«r 100 ditĂ«shin e Hotit: Katastrofale! LĂ«vizja VetĂ«vendosje po e vlerĂ«son si katastrofale dhe skandaloze qeverisjen e kryeministrit Avdullah Hoti. NĂ« seancĂ«
Shtyhet gjyqi për Izet Haxhinë, infektohet me koronavirus avokati i tij Shtyhet gjyqi i Izet Haxhisë në Gjykatën Penale të Tiranës. Shkak është bërë kërkesa e avokatit Idajet Beqiri, i cili pr
Argjentina gati për eliminatoret e "Katar 2022", Scaloni publikon listën (FOTO LAJM) Në Amerikën e Jugut do të nisë fushata kualifikuese për Kupën e Botës Katar 202 dhe trajneri i Argjentinës Lionel Scalon
Super lajm për katalanasit, drejtori sportiv i Lyonit: Depay është i Barcelonës Tashmë si duket gjithçka ka marr fund sa i përket të ardhmes së sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Drejtori sportiv
Gjykata nuk pranon lirimin me kusht të Hysni Gucatit Avokati i kryetarit të OVL-së së UÇK-së, Hysni Gucati, ka kërkuar nga Gjykata Speciale lirimin me kusht të klientit të t
Gjykata vendos dhjetë vite burg për "të fortin" e Selenicës Gjykata e Vlorës ka vendosur dhjetë vite burg për Tesi Bashon i cili ndodhej nën hetim që prej arrestimit të tij në teto
Saimir Tahiri kërkon nga Gjykata e Lartë pushimin e çështjes Gjykata e Lartë ka regjistruar rekursin e bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe ish-drejtori i Policisë
Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Barcelona e Koeman po tregon një fytyrë nga ajo e sezonit të kaluar. Fati duke se po shpërblen besimin e trajnerit. T
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,