999 rezultate për

kĂsaj

Mallkoi ata që nuk do e votonin, ndahet nga jeta Hazbi Kasaj Ka ndërruar jetë ditën e sotme ish-kryebashkiaku i Këlcyrës, Hazbi Kasaj. Hasaj kandidoi në 2019 nën siglën e Partisë
I frymëzuar nga Hazbi Kasaj, kryebashkiaku sugjeron ndërtimin e kabinave të seksit pranë aeroportit Aeorporti Tempelhof ka parë zhvillime të rëndësishme në gjermani, që nga shërimi si fushë ajrore për nazistët gjatë Luft
Hazbi Kasaj mallkon sërish: Fare e keqe, do kandidoj edhe në 13 tetor Kandidati i pavarur për bashkinë e Këlcyrës, Hasbi Kasaj ka humbur garën në 30 qershor dhe u rendit i treti me 110 vota.
ZGJEDHJET/ Hazbi Kasaj plas "bombën" e rradhës: Kjo farë e keqe… Me përfundimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit Kasaj ka komentuar rezultatin duke u shprehur së tepërmi i zhgënjyer nga qyt
Hapet kutia e parë në Kelcyrë, sa vota mori Hazbi Kasaj Përfundon kutia e parë në Këlcyrë. Kandidati Klement Ndoni i PS-së ka marrë 100 vota, Shkëlqim Muhaj i BD 1 votë, gjith
"Presidenti është sëmurë rëndë, do vdesë shumë shpejt" Në mungesë të garës elektorale, ndërsa zgjedhjet lokale po zhvillohet kryesisht me një kandidat, Azbi Kasaj është kthyer
Kandidati për bashkinë e Këlcyrës vazhdon mallkimet, radha e Metës: Ishalla vdes (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës, Hazbi Kasaj me anë të një video ka komentuar situatën në vend si dhe ka bërë n
Kanos me armë kushëririn, arrestohet 62 vjeçari Një 62 vjeçar është arrestuar në flagrancë pas kanosjes me armë të kushëririt të tij. Arrestimi u bë pasi, në fshati
Kandidati i Këlcyrës: Kam zyrë martesash, kur mashkulli është "i skopitur" gjej tjetër (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës Hazbi ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ndër të tjera ka treguar se
Sikletoset Belinda, largohet "sa hap e mbyll sytë" nga emisioni (FOTO LAJM) Kandidati për bashkinë e Këlcyrës, Hazbi Kasaj vazhdon të "godasë" me deklaratat e tij. Mbrëmjen e sotme, i ftuar në "Xi
"Jam i rrezikshëm, shikoni Youtube", çfarë i tha Mikel Kasaj grekëve pas arrestimit (FOTO LAJM) Mikel Kasaj, i cili bëri bujë për shkak të arratisjes spektakolare nga Gjykata e Vlorës një vit më parë, është arrestuar
Mikel Kasaj kapet si pjestar i bandës së armatosur në Greqi, u arratis në mënyrë spektakolare nga gjykata I riu Mikel Kasaj, i arratisur nga gjykata e Vlorës një vit më parë, është vënë në pranga në Greqi. Kasaj, sipas poli
Do hap bordello dhe do legalizoj hashashin në Këlcyrë! Hazbiu bën premtimet e radhës (VIDEO) Hapja e shtëpive publike dhe legalizimi i hashashit për banorët e Këlcyrës. Këto janë dy prej pikave kryesore të program
Dje mallkonte elektoratin që nuk e votonte, sot shëron sëmundjet e seksit me hashash (VIDEO) Hasbi Kasaj është rikthyer sërish në qëndër të vëmendjes të medias për shkak të “perlave” të cilat me shumë qetësi i tra
Mjeti i vrasësve të Kasajt në Fier ishte i vjedhur, pranga hajdutit Uniformat blu kanë arrestuar personin që vodhi makinën e përdorur nga vrasësit në ekzekutimin e Denis Kasajt më 8 janar
Denis Kasajn nuk e vrau Memushaj, policia zbulon vrasësin Lidhur më atentatin në Fier, detaje të tjera janë zbuluar nga atentati i 8 janarit në Fier, ku mbeti i vrarë Denis Kasaj
Dëshmia e vrasësit në Fier: Nuk donim të vrisnim Denis Kasajn! Ilir Memushaj u arrestua nga policia pasi u verifikua nga prokuroria se ishte një nga autorët e vrasjes së Denis Kasajt
Këlcyrë, Mr.Kanceri merr 68 vota, kryeson kandidati i pavarur (Video) Hazbi Kasaj është bërë i famshëm për mallkimin e tij legjendar tashmë për ata që nuk do t’a votonin në zgjedhje. Kandido
Regjistrohet në KQZ kandidati i "kancerit në grykë" (VIDEO) Është regjistruar në KQZ kandidati i kancerit në grykë në Këlcyrë. Nga listat e kandidatëve vihet re emri i kandidatit
Hazbi Kasaj me ironik se kurrë: Jam student të Kristali, ma ofruan pa lekë (VIDEO) Hazbi Kasaj, kandidat i Partisë së Punës së Shqipërisë për qarkun e Gjirokastrës, është rikthyer sërish. Ai këtë herë