999 rezultate për

kĂrkon

Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.
E zbulon Basha, Rama shkarkon kryebashkiaken e Durrësit? Sipas kryedemokratit Lulzim Basha, Rama do të shkarkojë nga detyra kryebashkiaken e Durrësit, kjo për shkak të aferës së
KPA shkarkon nga detyra gjyqtarin Luan Dervishin Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Apelit të Shkodrës Luan Dervishi. Trupi gjykues i pë
Lefter Maliqi: U keqpërdor, Rama shkarkon Sandër Lleshajn! Deputeti i opozitës, Lefter Maliqi ka deklaruar se kryeministri Edi Rama ka vendosur të shkarkojë nga detyra Lleshajn.
KPK shkarkon nga detyra prokuroren Prela KPA shkarkon nga detyra prokuroren Donika Prela Njoftimi i plotë: Kolegji i Posaçëm i Apelimit zhvilloi
ZYRTARE/ Skuadra e Serie A shkarkon trajnerin Te Parma kanë filluar ndryshimet. Skuadra nga Serie A ka vendosur të ndajë rrugët me trajnerin Roberto D’Aversa. L
ZYRTARE/ Barcelona shkarkon Abidal, ky është zëvendësuesi (FOTO LAJM) Sapo ka filluar spastrimi i madhe te Barcelona. Pas humbjes kundër Bayern Munich që i solli edhe eliminimin nga Liga e K
Rrëzoi dënimin përjetë të Dajtit, KPK shkarkon gjyqtarin Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë sot vendimin për gjyqtarin Aleks Nikolli. Trupi gjykues që bëri procesin
Juventusi shkarkon zyrtarisht Sarrin, zbulohet lista me kandidatët për ta zëvendësuar Juventusi dështoi për të disatën herë të fitojë në Europë, pavarësisht dominimit që po bën në futbollin italian, teksa m
Nuk justifikoi pasurinë, KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Apelit Vlorë Komisioni i Pavarur i Kualifikimt ka vendosur shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Apelit Vlorë, Hysen Saliko. Shkak pë
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem
Bortameu shkarkon Setien javën e ardhshme? Setien duket se i ka të numuruara ditët te Barcelona. Sipas mediave nga Spanja, Bartomeu kërkon shkarkimin e Quique S
Nuk dinte të shkruante, KPK shkarkon prokurorin "problematik" Është shkarkuar nga detyra Spartak Çoçoli prokuror pranë rrethit gjyqësor në Gjirokastër. Sipas KPK-së Çoçoli ka prob
Cakaj shkarkon ambasadoren shqiptare në Athinë bashkë me zyrtarë të tjerë Ministri i jashtëm Gent Cakaj ka shkarkuar ambasadoren shqiptare në Greqi, Ardiana Hobdari. Në vendin e saj wshtw propoz
KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Saimir Tahirit Eshtë shkarkuar nga detyra anëtarja e gjykatës së Posaccme të Apelit për Korrupsion, Zn. Nure Dreni. Vendimin e ka m
Probleme me justifikimin e pasurisë, Vettingu shkarkon kryetaren e Gjykatës së Kavajës Për shkak të pandemisë, Vettingu në strukturat e drejtësisë u ndërpre. Por pas asaj pauze, ka rinisur procesi i rivle
Kurti në minutat e fundit të qeverisjes, shkarkon Bordin e rëndësishëm Qeveria në detyrë ka shkarkuar Bordin e Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike “KRU Mitrovica” dhe ka emëruar Bordin e ri por
"Po më shkarkoni", Fatjona Dhimitri ankohet pas vendimit për zëvendësim Shkarkimi i deputetes së opozitës së re, Fatjona Dhimitri nga kryesia e Komisioni të përhershëm të Kuvendit është shoqër
"Na pret dimri më i errët", Trump shkarkon shkencëtarin e njohur pas deklaratës Shkencëtari Rick Bright i cili deklaroi se Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të përballen me dimrin më të errët të k
Qeveria Kurti shkarkon drejtorin e Autoritetit të Aviacionit Civil Qeveria Kurti ka shkarkuar këtë të mërkurë drejtorin e Aviacionit Civil, Eset Berisha, në mbledhjen që është duke u mbaj