999 rezultate për

kĂpucĂ

Agjentë me syze e kapuça, çfarë fshihet pas forcave të OFL (FOTO LAJM) E hëna e parë e muajit shkurt, solli në Shqipëri një lëvizje të re, atë të anti-KÇK. Menjëherë pas miratimit të paket
Kapelet dhe kapuçat më trendi për këtë sezon (FOTO LAJM) Ditët e ftohta dhe me shi, mesa duket do të do të na shoqërojnë dhe në vazhdim. Përveç palltove, çizmeve dhe çantave
Me xhupa dhe kapuça të zinj, çfarë bën vrasësit e biznesmenit pak para krimit (VIDEO) Krahas momentit të arrestimit, policia ka publikuar edhe pamje të autorëve të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Memli Be
Koha për tu argëtuar, ja kapuçët më qesharakë (FOTO LAJM) Teksa temperaturat janë ulur, ideale do të ishte nëse do të kishim kapuça të cilat janë me dizenjo dhe materiale të ndry