999 rezultate për

juves

U fiksua me të pasmet, zbulohet modelja që tërboi yllin e Juves (FOTO LAJM) Weston Mckennie e ndoqi nga stoli pjesën e parë të ndeshjes mes Veronës dhe Juventusit. Mesfushori amerikan, teksa po
Ronaldo me dopietë mban gjallë shpresat e Juves për titull (VIDEO) Juventus ka fituar 3-0 në shtëpi ndaj Crotones. Ishin dy golat e CR7 38' 45' dhe McKennie 66' që i siguruan 3 pikë t
Conceicao: Do t'i hapim probleme Juves Trajneri i Portos, Sergio Conceicao, beson se të besuarit e tij do t'i bëjë hapin probleme Juvetusit në Champions. Ju
Tifozët e Juves fyejnë Conten, shikoni çfarë i bëjnë (VIDEO) Gjysmëfinalja e sotme, përcakton edhe skuadrën finaliste, në Kupë mes Juves dhe Interit. Virusi nuk i ka ndalur dot
Nga CR7 te Sandro, 10 lojtarët e Juves që rrezikojnë finalen e Kupës nëse ndëshkohen Juventusi luan ndeshjen e kthimit ndaj Interit në Kupën e Italisë por 10 lojtarë rrezikojnë pezullimin për finalen e mad
Nga Spanja: Eden Hazard i ofrohet Juves, vjen përgjigjia bardhezi Eden Hazard është vazhdimisht në qendër të thashethemeve të merkatos. Për shkak se belgu që kur u largua nga Chelsea
2 yjet e Interit mungojnë ndaj Juves Sanchez, Vidal dhe Romeri nuk luajnë ndeshjen kthyse të Interit në Kupën e Italisë. Për shkak të një numri të madh të
A do i arrijë CR7 100 gola dhe të bëhet lojtari i parë i Juves që arrin më shpejt këtë shifër? Cristiano Ronaldo do të duhet të shënojë edhe 13 gola në 11 ndeshjet e ardhshme për të thyer rekordin e legjendës Omar S
Publikohet lista e lojtarëve, mungojnë dy yjet e Juves (FOTO LAJM) Juventus ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar në ndeshjen ndaj Sampdorias në kuadër të xhiros së 20-të të Seri
I huazuar në Gjermani, Milani ngjitet në skenë për brazilianin e Juves Rikthimi i Douglas Costa te Bayern Munchen (huazim nga Juventusi) nuk shkoi siç pritej dhe bavarezët duan ta largojnë që
Berisha nuk ndal dot "pokerin" e Juves, bardhezinjtë presin Interin (VIDEO) Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombë
Renditja: Golashënuesit ndër vite të Juves, ja ku qëndron CR7 Golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave tashmë nuk mund të diskutohet, por Cristiano Ronaldo me shpejtësi po ngjitet
CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e parë (VIDEO) Juventus ka fituar Superkupën e Italisë duke mundur 1-0 në finale Napolin. Ishte goli i CR7 në minutën e 64' dhe i M
Conte: Jam i kënaqur, si trajner kurrë nuk kam fituar ndaj Juves Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka reaguar pas fitores së ekipit të tij në Derby d’Italia kundër Juventusit. Inter
De Ligt besnik ndaj Juves: Nuk jam penduar Matijs De Ligt ishte një nga transferimet më të bujshme të viteve të fundit në Serinë A, ku zgjodhi t'i bashkohej Juvent
Cilat janë problemet e Juves? Pesë dobësitë e ekipit të Pirlos (FOTO LAJM) Juventus si rrallë here në dekadën e fundit e kemi parë në vendin e 6 pas 14 javësh në Serie A. Me 24 pikë, dhe me 1
E BUJSHME/ Tifozët e Juves duan CR7 kapiten Tifozët dhe analistët në Itali po flasin për faktorët të cilët ndikuan në humbjen e thellë ndaj Fiorentinës. Sipas “T
"Kush nuk kërcen është tifoz i Juves": Fiorentina, çfarë feste me tifozët (VIDEO) Juventus-Fiorentina ishte ndeshja që mbaroi me shumë polemika për shkak të gjykmit të arbitrit. Menjëherë pas fitores
I shkaktuan humbjen e parë Juves, festë e çmendur e Ribery (VIDEO) Fiorentina mori një fitore të thellë 3-0 ndaj Juventusit në Serie A. Në fund të ndeshjes pati një festë të madhe në d
Cassano pendohet për fjalët ndaj yllit të Juves: Kam gabuar, është mes më të fortëve në botë Me sinqeritetin që e ka karakterizuar gjithmonë, edhe këtë herë, Antonio Cassano, është kthyer të flasë për Serinë A dhe