999 rezultate për

juventusin

PSG kërkon shërbimet e Dybala, ofron këtë lojtar në shkëmbim Paulo Dybala nuk ka rinovuar ende me Juventusin dhe largimi në fund të sezonit duke gjithnjë e më i mundshëm. Një nga
Tentoi vetëkontrollin, sytë e tradhtojnë lojtarin e Juventusin McKennie ka bërë xhiron e rrjeteve sociale me ndodhinë përgjatë përballjes së Veronës dhe Juventusit. Në kohën që mesfus
Ish-mbrojtësi rrëfen vështirësitë te Barça: Më hodhën fajin për humbjen me Juventusin, në stol më lanë vetëm Atmosfera te Barcelona në këto vitet e fundit ka ardhur gjithnjë e më shumë duke u përkeqësuar. Këtë e kanë faktuar futb
Porto mposhti Juventusin, Pepe zbulon sekretin Porto arriti që të mposht kampionin e Italisë, Juventusin, 2-1 në ndeshjen e vlefshme për 1/16-tën e finales. Pepe pa
Pas fitores me Juventusin, Napoli konfirmon dëmtimin e Lozanos Hirving Lozano është lënduar në ndeshjen ndaj Juventusit. Napoli ka mposhtur Juventusin në kuadër të javes së 23-të t
Napoli – Juventus, formacionet zyrtare: Rrahmani në fushë, Hysaj në stol Napoli do të ndeshet me Juventusin në kuadër të Serie A. Napoli pret Juventusin në "Diego Armando Maradona Stadium",
Zbulohat data e rikthimit të Dybalas për Juventusin Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala thuhet se mund të kthehet në stërvitje sot dhe në kohë për ndeshjen kundër Romës të sht
Po shkëlqen te Atletico, Koeman: Do ishte më mirë nëse Suarez do nënshkruante me Juventusin Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka folur lidhur me situatën e sulmuesit Luis Suarez që është duke shkëlqyer te riva
Lajme të mira për Juventusin, një tjetër futbollist mposht Covid-19 Juventusi përmes një komunikate zyrtare të postuar në uebsjatin e tyre kanë njoftuar se lojtari Alex Sandro është shërua
Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO) Interi i ka dhuruar sonte një leksion Juventusit duke e mposhtur 2-0 në “San Siro”, por që mund të kishte shënuar më shu
Pas fitores tenistike ndaj Fiorentinës, Insigne ka një mesazh për Juventusin Lorenzo Insigne është shprehur i lumtur me skuadrën e tij në fitoren 6-0 të Napolit ndaj Fiorentinës në kuadër të xhiros
Ronaldo kërkon rinovimin me Juventusin Cristiano Ronaldo pritet që të rinovojë kontratën deri në vitin 2023. Portugezit i skadon kontrata në vitin 2022, tek
Dybala e McKennie dëmtohen, telashe për Juventusin Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Juventus-Sassuolo.Juventus ka humbur dy lojtarë kyç në pjesën e parë, pasi McKennie
Rummenigge zbulon të ardhmen e Douglas Costa dhe lajmëron Juventusin! Mysafiri i Tiki Taka, emisioni i Mediaset, CEO i Bayern Munchen, Karl-Heinze Rummenigge foli për Douglas Costa: “Ne n
Ibrahimovic gëzon tifozët para ndeshjes me Juventusin: Tik tak, tik tak (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic mund të jetë gati për derbin që Milani të mërkurën do ta zhvillojë me Juventusin. Suedezi është ja
Dybala mund ta lërë Juventusin vetëm me një kusht Futbollisti i Juventus, Paolo Dybala, mund të largohet nga "Bianconerët" nëse nuk përmbushen kërkesat e tij. Sipas "T
Ronaldo i kthehet punës, premton suksese me Juventusin Fituesi i çmimit “Lojtari i Shekullit” në “Globe Soccer Awards 2020” në Dubai, Cristiano Ronaldo, është përsëri në Torin
SONDAZHI/ Trajnerët e klubeve italiane tregojnë ekipin favorit për titull Interi është favoriti për titull, sipas një studimi të bërë nga trajnerët e Serie A, me Milanin dhe Juventusin që marrin
Vidal bisedime me Juventusin? Kiliani sqaron gjithçka Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ka squaruar raportimet se ka pasur kontakte mes tij dhe klubit të Juventusit. Art
Ndeshje katastrofike, pritet vendimi për arbitrin kryesor të ndeshjes Juventus - Fiorentina Paraqitja e Federico La Penna-s mbrëmjen e djeshme duket se nuk ishte në nivelin e duhur. Fiorentina mposhti Juventusin