999 rezultate për

juventusi

"Pas ndeshjes me Juventusin, e godita me grusht Mancinin" Pablo Daniele Osvlado ka kujtuar kohwn e tij tekInter, duke treguar edhe për momentin që e kishte goditur grusht trajner
Hamsik sqaron pozicionin e Napolit në garën për titull: I trembemi Juventusit Kapiteni i Napolit, Marek Hamsik, ka folur rreth situatës së titullit Kampion parandeshjes me Milanin. Mesfushori beson
Marotta flet për gjendjen e Juventusit dhe largimin e Bonuccit Drejtori sportiv i Juventusit, ka treguar fiksimin e bardhezinjve për të fituar Championsin, në një intervistë për media
Evra gati për ta tradhëtuar Juventusin Patric Evra mund të tradhëtojë Juventusin duke u transferuar tek Napoli. Këtë e ka konfirmuar vetë agjenti i francez
Goretzka le "thatë" Juventusin, zgjedh Barcelonën Leon Goretzka talenti gjerman i Schalke 04 të cilit i skadon kontrata me skuadrën nga Gelsenkirshen në fund të këtij sez
“Më pëlqen shumë të shënoi gola kundër Juventusit” Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi e ka pranuar se i pëlqen shumë të shënojë gola kundër Juventusit Mauro Icardi është
9 minuta i nevojiten Juventusit për të përmbysur Beneventon (VIDEO) Një Juventus "i ngordhur" në pjesën e parë shkoi në 15 minutësh dhe "ndryshoi fytyre". Pjesan e parë kundër Benevento
Dani Alves "tradhëton" Juventusin: Lëndova shumë njerëz kur shkova në Torino Dani Alves u bashkua me Zonjwn e Vjetwr në verën e vitit 2016 pasi u largua nga Barcelona, ​​por aty kaloi v
Pianic i bindur: Do e mundim Barcelonën Miralem Pjanic thotë se Juventusi e ka mposhtur më parë Barcelonën në shtëpi dhe mund ta bëjë përsëri. Bianconerët baraz
Del Piero tregon emocionet e ditës së parë si lojtar i Juventusit Alessandro Del Piero ka thënë se ka qenë në eufori të madhe kur u bashkua me Juvenusin, ndërsa legjenda e klubit Giampie
I mori fitoren nga duart, trajneri tregon pse Higuain vlen 90 mln euro Trajneri i Sporting Lisbonës, Jorge Jesus, ka thënë se Juventusi ka paguar 90 milionë euro për Gonzalo Higuain, për mbrë
Blindimi i Dybalas vjen me një klauzolë më të madhe se ajo e Neymarit Mediat spanjolle janë të bindura se Paulo Dybala do të mbetet thjeshtë një ëndërr për Realin Madridit dhe Barcelonën.
Humbi mundësinë për të tentuar kreun e grupit, Allegri: Ishim shumë të "shëmtuar" Massimiliano Allegri ka pranuar se ai është zhgënjyer nga Juventusi pas barazimit prej 1-1 ndaj Sportingut. Një fitor
Moxhit tregon detajin që ndryshoi historitë: Cristiano Ronaldo do të kishte qenë ylli i Juventusit Në një intervistë për mediat italiane, drejtori sportiv i ekipit të Partizanit ka treguar një fakt që ishte i padëgjuar
Tifozja më seksi e Juventusit (FOTO LAJM) Identikiti i ikonës së re të tifozërisë bardhezi po bën bujë në rrjetet sociale: 20 vjeç, e pasionuar pas palestrës dhe
Moderatorja e njohur rrëfen si e refuzoi ish-sulmuesin e Juventusit Ajo u kthye shumë shpejt në një nga personazhet më të diskutuar teksa moderoi disa emisione në In tv. Ajo cfarë ka bë
Juventusi mbush 120 vjeç, me fanellë speciale ndaj Beneventos (FOTO) Ndaj Beneventos, me një fanellë të veçantë pasi në 1 nëtor Juventusi mbush plot 120 vjeç. 120 vite histori bardhezin
Montela flet për ndeshjen kundër Juves, lutet për fat “Është sfida ku mund të bëjmë kthesën”. Kështu e nisi Vincenzo Montella konferencën për shtyp për superpërballjen me Juv
Suso ndez super sfidën me Juventusin: Nëse shënoj do shkoj në shtëpi në këmbë Pas disa rezultateve negative radhazi, Milani u rikthye te fitorja në Serie A, këtë mesjavë, pasi arriti të mposhte me r
Milani i dha mesazhin e duhur Juventusit me golin e Kaliniçit, 43 prekje për 2 minuta (VIDEO) Blerje prej më shumë se 200 milionë eurosh dhe një pritshmëri e madhe jo vetëm nga drejtuesit, por dhe tifozët e shumtë