999 rezultate për

juventus

Juventusi nxjerr në shitje Bernardeschin me një çmin të konsiderueshëm Sipas Gazzetta dello Sport, Federico Bernardeschi do të lihet i lirë të largohet nga Juventus këtë verë. Sulmuesi i k
Rabiot drejt "divorcit" me Juventusin, Premier League destiancioni i ardhshëm Adrien Rabiot nuk ka gjetur hapësirat e tij nën urdhrat e Maurizio Sarri dhe sipas të gjitha gjasave do të largohet nga
4 përforcime të mundshme, kështu do duket formacioni i frikshëm i Juventusit sezonin e ri Te Juventus kanë filluar të mendojnë për sezonin e ardhshëm dhe së fundmi kanë piketuar disa përforcime për merkaton e v
Kumbulla te Juventusi? Fabricio Romano shpjegon situatën e yllit të kombëtares kuqezi “La Stampa” ditën e sotme publikoi një lajm të bujshëm në lidhje me të ardhmen e Marash Kumbullës. Kjo medie raporto
Ylli i Juventusit është tifoz i Barcelonës Miralem Pjanic nuk është regjisori ideal për skuadrën e Maurizio Sarrit dhe pritet të lërë Juventusin këtë verë, ndërsa
Nuk përmbahet tifozja e Juventus, "tërbon" ndjekësit me fotot pa reçipeta (FOTO LAJM) Emili Ratajkovski vijon të dhurojë spektakël për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale. Bukuroshja njihet për
Epoka virtuale: Cristiano Ronaldo fiton më shumë nga Instagram sesa nga Juventus (FOTO LAJM) E kush do ta mendonte se puna e tij “full time” do të ishte më pak e paguar sesa sponsorizimet. Në epokën e rrjeteve
Evertoni ka gati 30 milion euro për Rabiot Adrien Rabiot mund të largohet nga Juventusi pas vetëm një viti që kur u bashkua nga PSG. Sipas "Mercado", për france
Man.United i vendos çmimin Pogbas, gjithçka bëhet e vështirë për klubet që duan shërbimet e tij Nuk ka ditë që emri i Pogbas nuk është në media, dhe Juventus po shpreson në rikthimin e tij. Drejtori sportiv i Juve
Caktohen datat për ndeshjet Juventus-Milan, Inter-Napoli dhe finalja e Kupës së Italisë Mediat italiane raportojnë se është vendosur që ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Italisë mes Juventus-Milan dhe Inter-Na
Dembele i thotë "po" Juves, Pjanic më pranë Barçës Rindizen shpresat e Barcelonës për të firmosur me Miralem Pjanic. Gazeta katalanase MundoDeportivo shkruan se Ousman
Dështimi i Barcelonës pranon kalimin te Juventusi Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele thuhet se dëshiron një transferim te Juventusi gjatë merkatos së verës. Bianco
Jorginho te Juventusi? Agjenti jep detajet e fundit Kampionët e Serisë A Juve raportohet se janë të interesuar të ribashkojnë trajnerin Maurizio Sarri me Jorginho në Torino
Chelsea dhe Juventusi gati për një marrëveshje të befasishme Chelsea dhe Juventusi raportohet se janë gati të arrijnë një marrëveshje për shkëmbimin e dy lojtarëve, Bernadeschi-Jorg
Tonali ka refuzuar PSG-në, dëshiron një nga këto 2 gjigandë të Serie A Presidenti i Brescias, Massimo Cellino, ka deklaruar se Sandro Tonali preferon mundësinë e një transferimi tek Inter ose
Presidenti i Juventusit propozon hapjen graduale të stadiumeve për tifozët Në Itali po mendohet që të lejohen një pjesë e tifozëve të ndjekin ndeshjet në stadiume. Sipas mediave fqinje, presid
Man.United interesohet për dy yjet e Juventusit Manchester United ka shfaqur interes për dy futbollistët e Juventusit, Dougla Costan dhe Merih Demiral. Dy lojtarët p
"Tërbohet" Juventusi, ofron 4 lojtarë për Chiesan 'Zonja e vjetër' është e vendosur që të transferojnë anëtarin e skuadrës së Fiorentina, Federico Chiesa. Italiani pël
Juventusi planifikon spastrimin e ekipit, priten 11 largime në verë Juventusi pritet të largojë disa lojtarë gjatë verës. Sipas gazetës italiane Tuttosport, shumë lojtarë të ekipit të p
Strakosha: Ëndërrojmë titullin, por nuk jemi arrogantë të themi se jemi më të fortë se Juventusi Para disa ditëve u aludua se Tomas Strakosha ishte i infektuar me koronavirus. Mirëpo, portieri i mohoi këto zëra, ndërs