999 rezultate për

juven

Guardiola: Juventus? Askush në Manchester City nuk e njeh Realin më mirë se unë Pep Guardiola ka folur pas hedhjes së shortit të UEFA Champions League. Manchester City është në avantazh, pasi ndesh
Juventus i ofron Wolvesit tre lojtarë për Traoren Adama Traore i Wolves është synimi kryesor i Juventusit, me klubin nga Serie A që janë të gatshëm të ofrojnë tre lojtarë
CHAMPIONS/ Këto janë takimet që rezervoi shorti ditën e sotme (FOTO LAJM) Sot në Nyon të Zvicrës, më fillim nga ora 12:00, u hodh shorti i Ligës së Kampionëve, për fazën çerekfinale, gjymsëfinal
Kjo do të jetë uniforma e Juventusit për sezonin 2020/21 (FOTO LAJM) Uniforma e dytë e Juventusit për sezonin e ri do të jetë blu. Mënget do të jetë të bardha, dhe te jaka po viza po me
Sarri kërkon të takohet për herë të tretë me yllin e Chelsea, në marrëveshje futet Ramsey Ish mesfushori i Arsenalit u transferua te Juventus verën e kaluar por nuk ka arritur të bëjë ndikimin e dëshiruar te gj
Juventusi interesohet për super sulmuesin Juventus i janë drejtuar agjentit të Alexandre Lacazette, për të diskutuar një veprim të mundshëm veror. ‘Zonja e Vje
Buffon trajner i Juventusit? Agjenti i Gianluigi Buffon beson se portieri legjendar i ka të gjitha cilësitë për të qenë një trajner dhe në të ardhmen
Mandzukic pranë transferimit te rivalët e Juventusit Inter po shikon mundësin e nënshkrimit të Mario Mandzukic, pasi janë në kërkim të një sulmuesi të dytë. Sipas asaj që
Zbulohet arsyeja e momentit që është bërë viral nga ndeshja Milan - Juventus Mbrëmë Milani shënoj fitore të madhe kundër Juventusit me rezultat 4:2. Një nga momentet më interesante të ndeshjes i
Nëse largohet nga Juventusi, Higuain do të kthehet në River Plate Gjigantët MLS kanë qenë të lidhur me sulmuesin argjentinas, por Barros Schelotto ka pohuar se nuk është e çuditshme të s
Ibrahimovic me deklaratë epike pas super fitores ndaj Juventusit Ibrahimovic u kthye në Milano – ku më parë fitoi Scudetto në 2011 – si një agjent i lirë në janar pasi la MLS dhe LA Gal
Çfarë po ndodh? Milani përmbys Juven në vetëm 5 minuta me 3 gola (VIDEO) Milani ka përmbysur në mënyrë befasuese Juven duke shënuar 3 gola në vetëm 5 minuta. Serinë e golave e hapi Ibra me p
Juventus e nis furishëm pjesën e dytë me dy gola (VIDEO) Juventusi e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Milanit duke realizuar 2 gola në 6 minuta. Fillimisht shënoi Rabio
Formacionet zyrtare: Milan-Juve, Sarri me plot mungesa Në San Siro në orën 21:45 do të luhet derbi i Serie A mes Milanit dhe Juventusit. Bardhezinjtë në këtë përballje kanë
Ndahet nga jeta në moshën 33-vjeçare ish-futbollisti i Juventusit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e futbollit në Itali. Ish-futbollisti i të rinjve të Juventusit, Xhuzepe Rica
Objektivat e Ronaldos, dy rekorde të tjera historike me Juventusin Gjatë karrierës së tij Cristiano Ronaldo ka fituar tituj pa fund, qofshin këto në nivel klubi, kombëtareje apo personalë
Xhakomo Vrioni ëndërron të debutojë në Milan-Juventus Një nga lojtarët më në formë padyshim është Paulo Dybala, i cili në ndeshjet e fundit ka shkëlqyer me gola dhe asiste pë
Super sfida Milan - Juventus, formacionet e mundshme Raundi i 31-të i ndeshjeve në Serie A hapet sonte, me sfiduesit e titullit Lazio në Lecce dhe Juventus që udhëtojnë për
"Gjymtohet" Lazio, pas Immobile dhe Caicedo dëmtohet edhe Correa Shkëputja e Juventus nga Lazio sikur nuk ka mjaftuar për romakët, të cilët së fundmi kanë marrë një tjetër lajm të hidhu
Rrëfehet Allegri: Kam refuzuar Real Madridin Ish trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka zbuluar se ka refuzuar një ofertë nga një prej skuadrave më të mëdha e